Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Kapok csedet, gyest, gyedet? Munkaviszonyom van 2008 óta előtte tanultam. Most munkahelyváltásom volt és 1 hónapig álláskeresőin voltam.

Lehetőségem van a fennmaradó álláskeresőit egy összegben kérni mivel találtam másik munkát ahol határozatlan idejű szerződést kaptam ha most terhes leszek ugye ugyanúgy kapom a csedet gyest stb attól, hogy kértem a fennmaradó álláskeresői kifizetést? Vagy itt el kell telni megint 1 évnek? Lehet én keverem a kettőt csak nem vagyok jártas ebben a témában.Köszönöm előre is :)

jún. 12. 18:06  Privát üzenet  

A válaszok
Ha nem rúgnak ki próbaidő alatt. Ne az alatt legyél terhes és akkor nem lesz gond.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 19:27 Privát üzenet
Az álláskeresési ebből a szempontból a kutyát nem érdekli. Az a fontos, hogy a szülést megelőző két évben legyen 365 nap munkaviszonyod (nem kell összefüggően), illetve a szülés napján biztosított legyél.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 12. 20:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

# 3/3Időpont jún. 12. 20:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan veszi Zacher úr, amit minden egyes előadásán 2008 óta elmond, hogy egy szülő 7 percet beszélget naponta átlagosan a gyerekével?
Citológiám lehet áll negatív p1es lett eddig 2008 óta mindig p2es volt azért kérdezem mert levétel elött hüvely gombára antibiotikumot gynazol meg egy szájon át szedhető...
Visszatartható e a 2008. decemberi születésű gyerek?
A 2008-as nania 9-36 kg-ig gyerekülésbe hogy lehet a gyereket bekötni biztonsági övvel?
Ha Gyed alatt megszűnik a munkahelyem, jár végkielégítés? 2008 óta itthon vagyok, most 2 éves 3 hónapos a fiam?
Babakötvénnyel kapcsolatban hol lehet érdeklődni? (2008-ban született gyermek)

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!