Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes után jogosult leszek...

Gyes után jogosult leszek álláskeresési járadékra?

Figyelt kérdés
2014 decembertől dolgozok,2016 novemberben szültem, csed alatt megszűnt a munkaviszonyom 2017.02.28-án mert határozott ideig voltam felvéve. 2 évig otthon voltam gyeden, majd 2018 november 6-tól dolgozok, viszont most július végén fel kell mondanom mert elköltözünk és új munkát kell keresnem. Gyest kapok november elejéig és ha még esetleg akkor se találnák állást akkor kérném az álláskeresési járadékot. Viszont most számolgatom és nem lesz meg a 360 nap 3 éven belül, hogy csed alatt megszűnt a munkaviszony ha novembertől kérném az ellátást. Esetleg lehet olyat hogy október közepén kérem és akkor még benne lesz e 3 éven belül 360 nap vagy akkor a gyest le kéne mondanom arra a pár napra? Szerintetek hogy kéne csinálnom, hogy jól jöjjek ki ebből?

2019. júl. 2. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!