Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Június 4- től kapom a csed-...

Június 4- től kapom a csed- et! Megjött a határozat is már az összegről. Eddig még nem utaltak?

Figyelt kérdés
Szülés előtt egy hónappal vettem igénybe a csedet. Június 4- től jár, határozat megjött az összegről. Azt írják hogy minden hó 10- ig utalnak. Ugye ez lesz az első hónapunk de még nem kaptam semmit. Kinek mennyi idő volt az első utalás? Nem kellett volna még megkapnom? Már 12- e van ... vagy a legelső később jön?
2019. júl. 12. 02:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én júni 2.-tól igényeltem, de most júli 3.-án már utalták is. Szerintem ennek kérdezz utána.
2019. júl. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg kellett volna kapjál. Ha a munkahelyed TB kifizető, akkor ott érdeklődj, ha nem, akkor a NEAK-nál (régi OEP).
2019. júl. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!