Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Waldorf iskoláról és óvodákról...

Waldorf iskoláról és óvodákról-bölcsödékről mi a véleményetek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akiknek oda jár a gyermekük, vagy járt, vagy ismerősük. Érdemes oda íratni a gyereket? Nekem nagyon szimpatikus az oktatási stílusuk. Ugyan fizetős, de még sem horror összeg.
2019. aug. 28. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Instagrammon van egy nő akinek Waldorfba jár a fia oviba és iskolába is oda fog. Szannae a neve az oldalon ha jól emlékszem válaszolt már Waldorfos kérdésekre :)
2019. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Bölcsi nincsen waldorfos, én abszolút szimpatizálok vele, lányom jövőre kezdi a waldorf ovit.
2019. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Ugyan tapasztalatom nincs ezzel,de en is tudok ket anyukát akiknek waldorfosak a gyerekei.

Ladimama es Szentjobbi Kriszta instagramon.Ok mar beszeltek errol a temarol azt hiszem.De Kriszta biztos,neli blogja is van:)Esetleg kukkantsld meg hátha tálalsz valami olyat ami szamodra hasznos.

2019. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
A nővérem gyerekei W-ba járnak ovitól kezdve. Nekem a „körítés” miatt voltak averzióim a Waldorf intézményekkel, de ma már azt gondolom, jobban tettük volna, ha mi is oda íratjuk a gyerekeket. Miért? Mert az enyémek gyűlölik az iskolát (sajnos sok szempontból meg is tudom érteni őket), így szeptembertől júniusig minden év maga a siralom számunkra. Az unokatesók ellenben vidáman mennek (ok, egyikük nem teljesen lelkes, de ő mindennel szemben ellenálló), mellette örömmel járnak ilyen-olyan különórára, zenére, sportra stb.
2019. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg nézegetem az ajánlatokat :)
2019. aug. 28. 18:03
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
0%-os a valaszom?Pedig szerintem reszben amerdesre valaszoltam,de ha masnak ettől jobb.(nem rad ertem kerdezo,gondolom nem te pontoztál le)
2019. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem én pontoztad. Kicsit idegesítő, hogy mindenhol vannak lepontozók..
2019. aug. 29. 07:04
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Én a gödöllői Waldorf oviba jártam iskolába már rendesbe jártam és utólag elgondolkodva az ovi ezen nagyon jó volt.

Nem volt csúszda, hinta, libikóka, mászóka legalábbis nem megszokott. Úgy gondolom elég könnyen fel tudom találni magam és lehetséges hogy emiatt. Például az egyik kedvenc élményem az óvodával kapcsolatban hogy volt amikor az asztalokból és az egyik szekrényből csúszdát építettünk :D nagyon szerettem szerintem megéri legalább az ovi, ha érdekel még akkor írhatsz privátban és válaszolok :)

2019. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ha osszeszedtem a gondolataimat, kérdéseimet mindenképpen írok! :)
2019. aug. 30. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha gondolod írj rám, bármilyen kérdésre válaszolok Waldorf iskolával kapcsolatban.

2018-ban érettségiztem egy Waldorf suliban.

Elsőtől kezdve ott voltam.

2019. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!