Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Jogosan érzem úgy hogy egy...

Jogosan érzem úgy hogy egy gyerek semmi jót nem tanulhat egy állami iskolából?

Figyelt kérdés

Össze kerül mindenféle szedett vedett gyerekkel, akiktől csak a rosszat tanulja el, sajnos még most is rengeteg a múlt századból itt maradt frusztált poroszos tanár, akik csak teli nyomják a gyerekeket komplexussal. Ha nem tud 110%-os teljesíteni, akkor lealázzák a sárga földig hogy reménytelen hülye. stb...


Szóval úgy érzem hogy egy gyereknek sokkal előnyösebb ha messze elkerüli az állami iskolákat és valami alternatív utat találnak a szülők. De cáfoljatok meg hogy nincs igazam. (a kérdésemnek ez lenne a célja)


2020. márc. 25. 22:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Abszolút semmi jót. És a gyerekek is szedett-vedettek. Légyszi, ne államiba írasd!
2020. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van, írasd inkább Waldorfba, vagy egyéb alternatív iskolába. Ott válogatott magatartási zavaros és egyéb problémákkal küzdő gyerekek vannak, meg olyan szülők, akik mind azt gondolják, hogy az ő gyerekük milyen különleges, fantasztikus, és többet érdemel, mint a pórnép.
2020. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Akkor lehet ez esetleg igaz, ha vmi extrém gáz környéken laksz (akkor költözz el).

Amúgy iskolás korban nem árt a valóságból ízelítőt kapni, hogy mindenféle emberrel hogy lehet kijönni, a kevésbé okossal, az indulatossal, a gyakorlatiassal stb.

Ha okos a gyerek, inkább egy jó gimnáziumba felvételiztesd szerintem.

2020. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy gyereket nevelnek otthon, az iskolaban is tud jol teljesiteni.
2020. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%

4.cafolom

Jol nevelt voltam, tanultam, sportoltam mégis lehuztak.

Azaz ütötték verték indok nélkül.

Mely nyomot hagyott bennem pedig 23 vagyok.

A lényeg : ha megtehrted irasd maganba.jobban figyelnek rá és oda nem járnak prolik... (altalanossagban)

2020. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok múlik a tanárokon is. Államiba jártam, nem lett tőle semmi bajom. Piszkáltak néha, de egy jobb suliban mi a garancia hogy nincs ilyen? Az "olyan" osztálytársakat pedig kerültem
2020. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekeim általános iskolát állami iskolákba jártak járnak ,vannak iskolák amik jök államokba van amelyik nem.
2020. márc. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Őfenseged anno hova járt iskolába? Csak nem a szedett védett népesség közé?????
2020. márc. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Jobb is ha nem viszed államiba. Akkor megkíméled a normál gondolkodású embereket magatoktól.
2020. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te gyerekednek elég lesz a magantanar is,hiszen egy zseni.

Vagy tanitsd te.

Hiszen a különlegességét meg kell tanitanod neki.

2020. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!