Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Most akkor a tavaszi szünetet...

Most akkor a tavaszi szünetet lehúzhatjuk a WC-n vagy azért megmarad?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Mi külföldön élünk, tegnap írt e-mailt a tanár, hogy kellemes szünetet, jó pihenést, nincs semmi házi.
2020. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Ugyanúgy lesz Nagypéntek és húsvét hétfő. De hétfő után kedd már munkanap. Tanuló vagy? Mert akkor a tavaszi szünet múlt héten volt. Senkinek se volt online órája se akkor, elvileg.
2020. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk volt előző.
2020. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szülő 😂 és egyben oktató szakképzési centrumban, aki jobban várja a pihenést, mint a a gyerekeim és a tanulóim. Múlt héten rendesen be voltak jegyezve az órák és én is tartottam online. Hálát adok Istennek, hogy legalább a piros betűs ünnepeket nem veszik el. 😀
2020. márc. 28. 20:17
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

#2

felsőoktatásban volt múlt héten a tavaszi szünet. Közoktatásban nem. Péntekről hétfőre átálltunk a digitális oktatásra még általános alsóban is.


A kérdés bennem is kérdés, hiszen a gyereknek kb most nincs különbség, még nagyon a hétvége és hétköznap között sem.

2020. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
A tanárok miatt biztosan megmarad. Nekik jár a fizetett szünet.
2020. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a Krétát a gyerekek felületét meg az enyémet: nagycsütörtök és húsvétkedd szabad még 😊
2020. márc. 28. 20:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendesen lesz tavaszi szünet, ahogy a hétvége is "meg van tartva" úgy a szünet is meg lesz. Ez csak a saját véleményem, semmi hivatalos infóm nincs még pedig SZC-ben dolgozom én is (meg persze szülő is vagyok, elsős a gyermekem).
2020. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem lesz. A szülőknek nagyon kéne. Legalább a szünet napjaiban tudnánk normálisan dolgozni, nem éjjel kéne.
2020. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Én tanár vagyok, eddig fel sem merült bennem a kérdés, hogy elmarad a szünet. 😯

Miért maradna el? Én biztos, hogy nem adok tananyagot aznapra.

2020. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!