Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Beiratkozáshoz kérelem?

Beiratkozáshoz kérelem?

Figyelt kérdés

Sajnos a körzetes iskolánkba semmiféleképpen nem akarom engedni a gyerekemet,mert a kerületünk legputribb, orkok által ellepett iskolája ;(

A választott suliban kérnek kérelmet indoklással, hogy miért oda szeretnénk menni. Aki írt már ilyen kérelmet, mit lehetne bele írni? Azon túl, hogy szimpik a pedagógusok, jó a suli híre, és a pedagógiai alap elveik is szívemhez közel állnak? 850méterre vagyunk egyébként a kinézett sulitól ;/


2020. ápr. 12. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Egy normalisan megirt level kell, amelyben megfogalmazod, hogy a nevelesi elveiddel megegyezik az iskola.

Azert valasztjatok mert itt tudjak biztositani a gyerek szellemi fejlodeset. Minel hosszabb reszletesebb legyen. Jol megfogalmazva, persze hibatlanul

2020. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én épp azt gondoltam nem ereszteném bő lére, akkor hosszabban érdemes írni?

Esetleg szimpatikusabb lenne vajon kézzel megírva?

2020. ápr. 13. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Írhatod kézzel, de csak akkor tedd, ha olvasgató és szép a kézírásod. Gépelt jobb. A kérdésedben leirt indoklás tökéletes, nem kell regényt írni.
2020. ápr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Azt is írd bele, hogy közel van, az is számít, pláne, ha a körzetes meg messzebb, mint nálunk. -_-

Nálunk számít még odajáró tesó, odájárt szülő, mellette levő óvodába járó gyerek, ha van valami tagozat, akkor arra is hivatkozhatsz, hogy miért akarod, hogy feltétlenül zenéljen, angolozzon, számítógépezzen.

2020. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is írtam ilyet, a jelentkezési lapon kb 2 sor van kihagyva a kérelem indoklásának. Mi egyszerűen csak azt írtuk be, hogy tetszik a Pedagógia Programjuk, és a munkahelyünkhöz ez van a legközelebb. El szoktak fogadni szinte bármit indoknak, ha van férőhely, ez inkább csak formaság. Általában igen hízelgőnek tartják, ha nem körzetes gyerek az ő iskolájukat választja.
2020. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült azt hiszem elfogadható szívhezszóló kérelmet írnom :)
2020. ápr. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!