Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tapasztaltok, melyik...

Mit tapasztaltok, melyik márkának vannak a legjobb minőségű írószerei?

Figyelt kérdés

Mindenféle, ceruza, filc, papírok, zsírkréta stb...


Megkaptuk az iskolai listát, de olyan bőségzavar van, jó lenne kicsit tisztában lenni a dolgokkal mielőtt majd beszerezzük a dolgokat.

Az egyik közeli iskolában külön kérik, hogy Süni cuccok legyenek, nekünk csak ceruza van belőle, de tényleg jó, van ami űbereli?


2020. jún. 30. 23:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Sünisen kívül még nagyon jók az Adél

líra

Maped graffitok is, árban sem drágák. Ha nem csili vilit vesztek 80ft körül van darabja

Auchan saját márkás ceruza aminek zöld a vége is baromi jó. En maped radir csomagot vettem 12db kocka radir 399ft volt.

Radírból meg pl a Tikky is jó. Fogdosd vegig ami puha az jó.

Füzetekből elsőnek fontos hogy a gyerek megtanulja mi melyik. Ügyelj arra ne mind egyforma külső legyen.

Ami nekünk sokat segített még, hogy vittem a gyereket magammal. Igaz hosszabb ideig tartott de együtt választottuk ki mi kell. 4 éve ugyan az a tornazsákja úgy megszerette, ő választotta

2020. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%

"nem vigyaznak ra es eves szinten tuti 3-4 csomag cerizara lesz szuksege"


Hűha! És földhöz vág az ára, hogy inkább a szart vennéd, amiből a duplája is elfogy, mert törik?

2020. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Én a Herlitz írószereket szeretem.

Grafitból sima HB, de van kicsit rugalmasabb, kívül zöld grafitceruza

Elsőben a tanító radíroz.

Vízfesték,tempera sima sünis

2020. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%

A fiam most végezte el az elsőt. Tapasztalatom írószerek terén:

Grafitból sok kell, kb. 10x annyi mint a listán, mi a sima sárgát vettük, Koh i noor márkájút

Postaírónból nekünk 2db volt felírva,na ez elég is volt két hétre. Először darabonként vettem a pótlást, végül doboz számra. Kb. 20 db-ot használt el a tanév alatt.

Hegyező,nagyon fontos, hogy jó hegyező legyen, érdemes drágát venni, mert állandóan hegyeznek. Tompa vegű ceruzával nem is lehet szépen írni, valószínű ezért fogytak ilyen gyorsan a ceruzák.

Színes ceruzából már nem tudom melyik márkát vettük, azt hiszem a Sünit, de a 2x12 db kell egy tanévre (ha nagyon szeret rajzolni, színezni még lehet több is).

Filctollból a Lidl kétvégű filctollát használta, jó minőségű, szép színek, és van vékony és vastag hegye is. Már ismertük, itthoni használatra már volt ilyen filcünk.

Festék, gyurma Süni, radír Koh i noor (itt nem tanító néni radíroz).

2020. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
46%
Arra figyelj, hogy grafitcerkából ne csak HB-t vegyél, hanem 2B-T IS. Azzal sokkal könnyebb írni gyakorolni. A többiből jó a Süni márka.
2020. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Stabilo, Staedtler, Herlitz, Maped grafitokat szoktunk venni. Elsőben csak HB-t kértek, rajzórára kellett B és 2B-s ceruza. Radír nekem fehér Tikky a kedvenc. Festék Pelikan vagy Faber C., abból külön kérték, hogy ne Sünit küldjünk. Gyurmából jó a süni. Zsírkréta nálunk olyan kell, amiben van fehér is, az meg leszűkíti a választékot. Színes ceruza Faber Castell vagy Staedtler. Mind a két gyerekem rajztagozatos, így kiművelődtünk az elmúlt években.
2020. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
pelikånos festėkünk van nekünk is olyan amit egyenkėnt ki lehet cserėlni szineket,pl fiaim gyerekėnt nagy ceruza elhagyok voltak mindegy volt milyen mårkåju igy nekik vėgül olcso ceruzåt vettem mindig lånyomnak jó minöségüt veszek de ő soha nem hagyot el egy ceruzåt sem igy nála nem kellet zsåkszåmra venni grafitott ės szines ceruzåkat.
2020. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Maped színesek a legjobbak
2020. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Színes ceruzából az Adel, Steadtler, Maped, Stabilo, Milan.

Filctollból Ico, ill. az auchan sajátmárkás filceit szeretjük nagyon.

Zsírkrétából a nebulo (olajpasztell), vagy Ico.


Vettem anno egy csomag faber c. ceruzát, de még nem bontottuk ki. Mint "fogyóeszköz", évek alatt több (tucat) készletet felhalmoztunk Miklós vagy nyúlállat (és egyéb apró alkalmak) ajándékai által, és mivel nem szeret rajzolni a gyerekem, így még kitart érettségiig simán.

2020. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Festékből pedig a koh-i-noor "tárcsás", ahol 6 szín van 1 körben és emeletesen pakolható egymásra.

Tempera kb mindegy, nebuló vagy ico, mert ezek mindenhol elérhetők.

Grafitból 2b-t kértek írásra, a legolcsóbb (q-connect) tökéletesen megfelel.


Viszont kapott koh-i-noor töltőceruzát a 2. év végére. Annak súlya van, így könnyebben ír vele, mint a sima grafittal.


Papírból nem válogatunk, ami a kezembe kerül. Füzetet a tök hagyományos, "hajós" (fűzfői papírmanufaltúra) füzetet vesszük, ha évközben pótolni kell, de nyár végén a lidl-ben is jó minőségű füzetek kaphatók.

2020. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!