Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyermeked tanítója, tanárai...

Gyermeked tanítója, tanárai annyi figyelemmel fordulnak gyermeked felé amennyit te is elvársz, ideálisnak tartasz?

Figyelt kérdés
Vagy inkább úgy érzed túl kevés figyelem jut rá? Netán túl sok?

2020. szept. 28. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Pont ideális.
2020. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Több, mint amire számítottam. Napi visszajelzést kapok a fiamról, online formában és amikor érte megyek, személyesen is. Pontosan tudják, hogy van, mit csinál, hogy halad, mi okoz neki nehézséget. Szerintem remek tanárai vannak.
2020. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tanító-függő.

Van, akinél keveslem, bár lehet, hogy nem a figyelem a kevés, hanem csak ennek kommunikálása a szülő felé. A gyerek meg nem panaszkodik, de mást sem mesél.

Van, akinél meg több is, mint elvárható lenne, de ott meg teljes a "szerelem" mindkét oldalról.

2020. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az augusztus végi szülői óta csak köszönni tudtam a tanítónőknek. Az elsős gyerekem viszont boldog.

Engem ez bizonytalanná tesz, mert jó lenne tudni hogy megy neki a tanulás

2020. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos van valami fórum, ahol meg tudod kérdezni. Akár még krétán is lehet üzenetet írni a tanítónak, ha mondjuk messengeren vagy egyéb közösségi oldalon nem elérhető.
2020. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5, nem arról van szó, hogy nem tudom megkérdezni. Csak mikor kérdezem mindig rövidrezárja, hogy minden ok. Közben volt, hogy 3-as dolgozatot írt matekból (ez még tavaly volt mondjuk). De ha látja, hogy valamiben gyengébb, akkor sztem szólhatna magától is, nem kellene arra várnia, hogy kérdezgessem.
2020. szept. 29. 16:47
 7/13 anonim ***** válasza:

A te gyereked, igenis kérdezgesd! Lehet, nála meg úgy jön le, hogy nem érdeklődsz, nem érdekel... akkor minek tépje a száját.

Én még karantén alatt is heti többször beszélek a tanítónénivel.

2020. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk elsőben semmi visszajelzés nem volt a gyerekről. Kérdezni se lehetett, mert be se lehet menni a suliba.

Ha probléma lett volna biztos szólnak. Az én gyerekem az a csendes, túl jó gyerek, akire nem is figyelnek, sajnos az oviban se jutott rá figyelem, mert nem vívta ki magának. Ezt az óvónő mondta.

Az iskolában is pont így érzem, hogy háttérbe szorul, mert a nagyszájú, vagány, illetve problémás gyerekek vannak előtérben, viszont igényelné ő is a figyelmet.

2020. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Értem, szoval szerinted egy tanárnak akinek a keze alatt több osztaly is fut, egyesével hivogassa fel a szülőket, ha egy gyerek negyesnel rosszabb jegyet kap. Tessek szepen belenezni az E-naploba/Kretaba. Nem feladata a tanárnak a szülők utan járkálni, hacsak nem kritikan aluli a teljesítménye, vagy nem figyelemzavaros a gyerek. Egy hármas miatt nem fog téged hivogatni. Nekem anno minden nap beleneztek a szülők az ellenorzobe.
2020. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk sem mondanak semmit. Es látom a gyereken hogy gondok vannak, és kapja a legrosszabb èrtékeléseket magatartásbol.

A magatartàs már tükrözi, hogy vmi nagyon nem stimmel bent körülötte.

De a taníto hirzárlatozik. Online közölte, hogy ne is várjuk azt, hogy szóba áll velünk a kapuban. Lehet érdeklödni e-mailen persze. Es vagy válaszol, vagy nem.


Szorgalombol feladatok házik ugyan kitünök eddig. Csupa piros pontok.


Ezt a virust jol ki tudjàk használni arra hogy semlegesitsék a szülöi hangot.

2020. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!