Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsősöd mennyi házi feladatot...

Elsősöd mennyi házi feladatot kap?

Figyelt kérdés

Nálunk eddig tök lazaság volt, most meg annyi házit kapott, hogy kilóg az üzenőből :(

Mikor csináljátok? Egybe nekiestek, vagy a hétvégére elosztjátok? Én szeretném egyben megcsináltatni vele, de nagyon szenvedősen megy ma :(



2020. okt. 17. 11:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Azért mert nem gondolom hogy helyes lenne már elsőben azt sulykolni belé, hogy csaljon. És akkor az elkövetkező 15évben én csinálom a leckéjét? :)

Amúgy nyilván ráfér a sok vonal húzogatós gyakorlás, meg rajzolás stb, mert nem túl ügyes még benne, ellenben utálja. Nagyon szeretem Vekerdyt, és sok mindenben egyet is értek vele, de ebben ez esetben nem.

2020. okt. 17. 23:33
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

Hát akkor meg nem kell panaszkodni a sok házira. Szerintem. Ha szerinted ez rendben van, akkor mi a gond?


Szerintem nincs rendben, hogy irogatnak 8-4ig és utana otthon még folytassa. Ha ilyen munkahelyem lenne, már felmondtam volna. Szerintem te is. Akkor egy 6 évessel miért szúrunk ki?

2020. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem vagyok szülő, de nekem elsőben egy rakás házit adtak a tanárok, kb. 4-ig tanultam, utána a következő osztályokban viszont kevéskét.
2020. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem kap túl sokat. Hétvégére 3-4 feladat, maximum 20 perc alatt kész van vele.
2020. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Amit kapnak, azt az iskolában megcsinálják. Hétvégére sem hoz haza házit.
2020. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem a gyakorlással van a bajom, hanem a mennyiséggel, ha nem lett volna egyértelmű. Hogy pl. magyarból 5 munkafüzetben haladnak párhuzamosan, és mindegyikben volt 2-3 oldalnyi feladat, plusz pótolja ami a napköziben kimaradt, plusz olvasson. És ez még csak a magyar...

Egyébként ez is érdekes, hogy ugye kötelező a napközi, de mégis hazajön a lecke, mert jaj vírus van, és egész délután az udvaron vannak, még a múlt heti tré idöben is.

2020. okt. 18. 21:56
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb lányomnál soha nem adtak és még mindig nem adnak (most harmadikos) hétvégére házit, pont azért hogy a hétvége pihenéssel teljen, és ne még akkor is a háziírással. Ugyanígy iskolai szünetre sem kapnak házit.

A kicsi most elsős, ugyanaz az iskola, de másik tanár, mindig kap hétköznap és hétvégére is házit. Hétvégére általában vagy egy oldalnyi írás, vagy több kissebb feladat. Mostanában kapnak két oldal szorgalmit is, amit nem kötelező megcsinálni, de a tanár gondolom jobban örül azoknak akik megcsinálják, szóval én is próbálom motiválni a gyereket.

Hétköznapra is ugyanennyi, de aki ügyes meg tudja csinálni a napköziben, de mivel az én lányom lassú, ezért általában itthonra marad a nagy része.

2020. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!