Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A sok tanulás miatt elsősnek...

A sok tanulás miatt elsősnek mi a véleményetek térdeplőszékről?lnk lnt

Figyelt kérdés

Csak felnőttet találtam eddig


[link]


"Térdeplőszék, térdelőszék, irodai munkaszék


A térdeplőszék amellett, hogy kényelmes ülőfelületet biztosít a mindennapi alkalmazás során, csökkenti a gerinc, és ezzel együtt a derék folyamatos terhelését - megfelelő alátámasztást nyújt a csípő-és medencecsontoknak egyaránt. A térdeplőszék minden percben arra ösztönzi használóját, hogy egyenes testtartással üljön, karjait és lábait is kényelmes pózban tartsa."



#tanuláshoz szék bútor
2020. dec. 28. 08:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
7%

Elsősnek nincs otthon tanulni valója, meg nagyjából egész alsóban sincs.

Nem véletlenül nincs gyerekeknek.

2020. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
16%
A sok tanulás később jön. Elsőben a hétvégi lecke is max 15 perc volt.
2020. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Rengeteget kell gyakorolni házi feladatozni. A suli még szünetre is adott fel.

És ugy látom át is mossák a gyerekek "agyát", mert a kucsi szinte nem is "játszik", felkel, és ragaszt, fest, számolgat és az asztala mellett áll folyton, mert kényelmetlen a jelenlegi széke.

Ha leültetem mikor házit írunk folyamat icereg ficereg rajta meg feltérdel, a háttámla alatt átlép, létezhetetlen formákat is felvesz.

Le kell cserélni ami jelenleg van, sima székét.

2020. dec. 28. 08:53
 4/34 A kérdező kommentje:
*a kicsi
2020. dec. 28. 08:54
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

Ha ne legyen kép, rá se jönnék, hogy kell használni...


Amúgy nem tudom te hogy vagy vele, de nekem a háttámla nélküli székek a legkényelmetlenebbek. Ráadásul nem áll el a láb, ha mindig abban a pózban van?


Inkább vennék egy normális irodai széket.

2020. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Az egyensulyt ugy oszlatja el ill a testsulyt, hogy egyforman terhelodjön a gerincen azaz ne a farokcsontra terhelődjön az egész. Háttámlás széken egy gyermeket nem lattambeddog hátradőlni hogy tartaná megtámasztaná a hátát, mert "felfekszenek"az asztalra irni. Irodában ugye az ember billentyűzettel dolgozik, nem kell a kar az asztalra


Hasonlo a sulyeloszlatás a gerinckimélo, aergonomikus (ha jol irtam)hatizsákokhoz.

2020. dec. 28. 09:09
 7/34 A kérdező kommentje:
*eddig
2020. dec. 28. 09:10
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
Ez gyereknek nem jo. mi simán a konyhaasztalnal ülünk,kanapén fekve írogat..olvasni még hanyatt rólunk a kanapén.
2020. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
A konyhaasztalnál egyenes háttal ül?
2020. dec. 28. 09:16
 10/34 A kérdező kommentje:
Ők még növésben vannak és mozgás helyett rengeteget asztalnál van inkább. ezert tartom fontosnak
2020. dec. 28. 09:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!