Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikor van a beiratkozás az...

Mikor van a beiratkozás az általános iskola első osztályába?

Figyelt kérdés

Annyit mondtak az oviban, hogy online lesz, de bővebb információm egyenlőre nincs. Tud valaki segíteni, hogy mikor lesz és hogyan?

Köszönöm


2021. febr. 23. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi alapítványi sulit választottunk, ott már szeptemberben kellett jelentkezni a jövő évre
2021. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Covid előtt az óvodák ajtajára jól láthatóan ki plakátolták hogy mettől meddig lesz beíratkozás sulikban,általában április-vagy májusban volt mindig .de nézd meg az oktatás.hu oldalon

Vagy a körzetes iskola honlapján.

Esetleg az önkormányzat honlapján.

2021. febr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez iskolánként eltér. Ahova mi visszük a lányunk, ott április 15-16 a beírarkozás, de még nem tudni milyen formában lesz. (Budapest 2. kerület)
2021. febr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Illetve a körzetes iskola (covid miatt) beiratkozás nélkül felveszi a hozzá tartozókat ugyanúgy, mint tavaly.
2021. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Április közepén szokott lenni a beiratkozás, de az ovi kapujára idén is tuti ki lesz ragasztva, meg az óvónéni is fog figyelmeztetni, nem tudsz lemaradni. Nézd meg a kiválasztott sulik honlapját, hátha van valami online látogatás, nyílt óra vagy bármi, nálunk februárban szokott lenni egy szülői, meg utána márciusban nyílt órák.
2021. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Euz egy budapesti ált.suli honlapjárol másoltam:


Mikor lesz a beiratkozás?

A beiratkozás 2021. április 15-én és 16-án lesz.


Budapesten egységesen ugyanazon a 2 napon van, országosan nem tudom.

2021. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2021. febr. 24. 12:30
 8/11 anonim válasza:
Hány évesen kezdik az elsőt? Bocsi hogy itt kérdezem :)
2021. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-7 éves kor között, ha nem tartják vissza óvodában. A szabály úgy szól, hogy aki az adott év augusztus 31.-ig betölti a 6. életévét, szeptember 1.-én köteles kezdeni. Ugye itt elég nagy szórás lehet, mert az is iskolaköteles abban az évben, aki még előző év szeptemberében betöltötte a 6-ot, tehát majdnem 7 éves, mikor kezdi az iskolát, és az is iskolaköteles, aki éppen csak augusztusban lett 6 éves. Tehát most szeptemberben azok a gyermekek lesznek tankötelesek akik 2014. szeptember 1. és 2015. augusztus 31. között születtek.
2021. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Értem. Köszönöm. Akkor enyém lehet jövő szeptemberbe fog menni, 2016.05.08 an született
2021. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!