Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Második osztályba nőnapra...

Második osztályba nőnapra csoki vagy virág a lányoknak, tanító néniknek?

Figyelt kérdés
Nem ciki kisfiúként vinni virágot a csajoknak? Oviban egy-két doboz rafaellot vitt, megkínálta a csajokat, ovónéniket. Suliban mennyire divat ez? Bár az én gyerekkoromra visszatekintek nem nyomták túl ezt a dolgot...

2021. márc. 4. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy rémlik, a lányaim osztályában valahogy osztálypénzből szokott valamit venni az szmk.

Mivel a férjem sem foglalkozik a nőnappal egyáltalán, a fiammal soha eszembe se jutott ajándékot vinni senkinek se, most elsős, hát, majd lesz ami lesz.

De szerintem jelen állás szerint nem is lesz iskola már hétfőn, és egy gonddal kevesebb... 3:)

2021. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az oviban a fiús szülők közösen szervezték meg és az iskolában is így volt. Nem volt különcködés, így nem volt ciki.
2021. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A problémád megoldódott.
2021. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém vitt minden évben, vitt volna most is (4.-es) de már tárgytalan a dolog.
2021. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Osztálypénzből veszünk (SZMK) egy-egy szál virágot a lányoknak és a két tanító néninek. Amúgy is holnapra volt tervezve, de a mai bejelentéssel már meg is van oldva.


Amikor én iskolás voltam, egészen 8. osztályig kaptunk, az alsós és a felsős osztályfőnök is ragaszkodott ehhez.

2021. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3, nálunk előre hozták holnapra ;)
2021. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!