Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ki hogyan fogja megoldani a...

Ki hogyan fogja megoldani a gyerek(ek) felügyeletét április 7-ig?

Figyelt kérdés
Én igen, de a testvérem nem tudom, mit fog csinálni hétfőtől... Szerintem legalább 1 hét haladékot kellett volna a kormánynak adnia, nem 2 napot.. Aki pl kórházban dolgozik, vagy gyárban, nem biztos, hogy van ennyi szabija hirtelen.. A gyereket meg csak nem viheti magával..
2021. márc. 4. 12:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Hétfőtől vagy holnaptól zárnak az ovik?
2021. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

#1

Hétfőtől.

2021. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, elvesztem a munkám megint. Egyedülálló szülő vagyok segítség nélkül két kicsi gyerekkel, majd megyünk az utcára az albérletből.
2021. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Az durva, utolsó... Én nem találtam munkát mostanában, itthon vagyok... A férjem dolgozik, de épphogy kijövünk a pénzből..
2021. márc. 4. 12:44
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Ügyeletet kötelező nekik biztosítani. Tavaly az ovis lányaim úgy jártak oviba. Férjem is és én is dolgozunk. Igaz összesen a 80 gyerek helyett négyen voltak.
2021. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
Passz, nem tudom mi lesz!
2021. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
En szerencses vagyok,anyummal egy helyen dolgozunk,felvaltva megoldjuk amikor a gyerkoc apja epp nem szabadnapos.en raadasul 6 oraban.igy reggel jon anyu a gyerekert,en elmegyek 8 ra dolgozni,13:50 re behozza magaval,ott atveszem es hazahozom.erre a par hetre anyum allando delutanos lesz.rugalmas a ceg is szerencsere.esetleg amikor tudok maradok tovabb,es igy lesznek plusz oraim amiket kiveszek ha mashogy nem megoldhato a gyerkoc.
2021. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
5ös válaszoló vagyok. De viszont a 10 éves fiam egyedül volt itthon. Az egész suliból csak ő ment volna az ügyeletbe. Teljesen megviselt azaz időszak. Végezd jól a munkádat de az ideg szét vett nehogy baja legyen a gyereknek. Ha baj lett volna bírt volna telefonálni.
2021. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Én már másfél hónapja hol egyikkel, hol másikkal vagyok karanténban, mellettük homeoffice.
2021. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
Ügyelet lesz.
2021. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!