Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Olyan lehet, hogy a matematika...

Olyan lehet, hogy a matematika tanar azert adjon dupla egyest, mert nem csinalt videot a fiam a rubik kocka kirakasarol +meg egyet mert nem tudta kirakni?

Figyelt kérdés

Minden feladata kesz van ezen kivul, becsulettel tanul. En is ellenorzom rendszeresen, hogy minden kesz legyen. De ez nem ment neki, es erre ma jott a dupla egyes.

Jogilag tehet ilyet?


2021. márc. 22. 19:10
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
szerintem ez a feladat h.lyeség... a rubik kocka kirakása miota a matematika tananyaga?
2021. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%
1. vagyok, én felkeresném a tanárt érdeklődni.
2021. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Ezért nem adhat, ez tipikusan szorgalmi jellegű
2021. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%

A rubik kockát kirakni k.nehéz, felnőtteknek beletörik a bicska, nekem soha nem ment.

Meg lehet nézni a neten a lépéseit, de abban meg mi a pláne? Nem magától jön rá.


Én beszélnék a tanárral, ha nem segítőkész, akkor az igazgatóhoz fordulnék. Pedig nem vagyok egy na majd én adok a tanárnak típus. De ez nem fair. Az első egyes oké, bár az is lehetett volna figyelmeztetés is és másnapra megcsinálta volna. Mindenki nyer, mert a gyerek tanul, nem romlik az átlaga a tanárban meg megbízik, megszereti. Nem, helyette dupla egyes.

2021. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
O nem hajlando beszelni velunk szulokkel, idaig tobben vagyunk akik emiatt panaszkodnak. Miota online suli van, tulzott elvarasai vannak. Olyan is, hogy majd a gyerek biztos puskazik igy, 75%tol indul a kettes. Harom hibara mar negyest sem ad. De online orat nem tart mint mas targyakbol lenne.
2021. márc. 22. 19:46
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Pff


igazgatónak jeleztétek?

2021. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
akkor keresd fel az osztályfőnököt, beszélj a szülőkkel, jelezzenek ők is, így hátha értek el vmit. végső esetben igazgató.
2021. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
16%
Fent van a neten. Meg kell nezni fog.
2021. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
15%
Meg kell nezni, menni fog.
2021. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
76%
Néhány erős apukának meg kellene látogatnia ezt a matektanárt. Egy kicsit beszélgethetnének, mennyire fair az erővel meg a hatalommal visszaélni.
2021. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!