Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tényleg kinyitják az általános...

Tényleg kinyitják az általános iskolákat április közepén?

Figyelt kérdés

Ma a kormányinfóban azt mondták, hogy 12-én vagy 19-én kinyitják az iskolákat. Addig beoltják a tanárokat.

Velünk, szülőkkel mi lesz? Mi elkaphatjuk? Ennyi gyereket hirtelen összeengednek ovikban, sulikban, összefertőzik egymást. Utána hazahozzák, tesó beviszi mások osztályba vagy oviba. Onnan újabb családok kapják el, stb.


2021. márc. 25. 14:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy nyitják. Nem lesz meg a 2.5 millió beoltott. Majd szeptember 1-én.
2021. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Napi 50 e embert oltanak átlagban. Így bőven összejöhet a 2,5 millió.

De azok mind nyugdíjasok (és max a tanárok).

Gyerekek és szüleik mind elkaphatják.

2021. márc. 25. 14:29
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tök felesleges ezen egy hónappal előre aggódni. Majd ha kinyitják, ráérsz akkor pánikolni.
2021. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
NyitHATják, magyarul annál hamarabb biztos nem, csak ennyit jelent.
2021. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem kitelik tőlük, hogy kinyitják. Ma is azt hazudták a felelősség elismerése helyett, hogy "á, nincs is annyi halott mint amit közzéteszünk", "csak azért állunk rosszabbul, mint a többi ország, mert mi máshogy számoljuk a covid halottakat". Kérdem én, ha ez igaz, akkor miért és miért így?
2021. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Azt mondták, hogy leghamarabb akkor nyithatnak. De nyilván, ha nagyon rossz lesz még akkor a helyzet, akkor nem fognak kinyitni, remélem legalábbis lesz ennyi eszük. Sőt, ha javulna, nyilván akkor se lenne szerencsés.
2021. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Az elorejelzesek alapjan minden esely megvan erre. Most tombol a jarvany, innen csak jobb lesz. Az aprilis 12 v 19 a mostani szamitasok alapjan teljesen realis.
2021. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Abban az esetben, ha nyitnak, van jogom kérni magántanulói státuszt? Vagy mennyit hiányozhat egy gyerek igazoltan? Van kiskapu, hogy mégse vigyem?

A tananyag nem gond, a tanáraink nagyon korrekten tesznek ki mindent, év eleje óta úgy üzemelnek, mintha lenne otthontanulás is, ha van hiányzó, tudjon haladni.

2021. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Akinek van igazolt alapbetegsege azt eloreveszik, nem egy 40es ismerosom kapott mar oltast. Akinek nincs, csak panikol az igy jart. Ha nyitnak a sulik menni kell. Ennyi.
2021. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
Ügyeleti óvoda tele van, aki nem tudja megoldani, viszi most is. Megsem lett beteg az elmúlt 3 hétben onnan senki.
2021. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!