Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen típusú iskolatáskát...

Milyen típusú iskolatáskát érdemes választani egy elsősnek? Kocka, sportos, melyik a jó választás és miért?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 08:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Linkelhettek is, bármilyen hozzászólás hasznos lehet.
2021. júl. 18. 08:19
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Ami neked kényelmes! Te fogod cipelni, ő még semmit, ezért magadra kell igazítani!
2021. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Olyat amiben sok minden elfér.Rengeteg dolgot cipeltetnek be egy elsőssel (veled).Minden órára legalább egy könyv,egy füzet,tolltartó,uzsonnás doboz is jó ha befér,üdítő vagy innivalónak is jó ha van hely,technika órára nekem mindig be kellett hordani a dolgaim,tisztaságit (pohár,kis tányér,kis kéztörlő) kellett behordani..


Szerintem az alakja legyen az utolsó mérvadó.Legyen minél terhelhetőbb.

2021. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Mivel nem egy évre, hanem 2-4 évre veszed, ezért a gyerekhez kell igazítani. Mindenképp négyzet alakú, merev, jó tartású legyen. A házhoz símuló része és a vállpántjai legyenek párnázottak. Mindenképp a gyerekkel együtt menjetek és próbálja fel!
2021. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
* háthoz símuló akart lenni.
2021. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Én vettem gyerekre igazított táskát, kb 1 hónapig használtuk, harmadikban ismén cipeltem a táskáját, negyediktől ő, de akkor már másik táska kellett. Felesleges kör volt.
2021. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk olyan volt ami húzható !!! Mint egy Mini Bőrönd persze nem hanem rendes hátizsák formáju volt

Ez volt a legnagyobb áldás benne attól függ persze ha te autóval hozod úgy könnyebb.

2021. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Manapság tènyleg a szülők cipelik a táskát???😮😮😮


Nekem a másik gyerek lesz a hátamon.. a 3 èvesem is maga cipelte a motyójàt- inni, váltàs ruha masi, sőt az öccséét is.. ( pelenka plusz el1 popsitörlő, és az innivaló neki is)


Mèg nem sulis, de eszembe sem jutott, hogy én vinném neki..



Párnázott, formázottat választanèk.

Az ő méretèhez.

2021. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

U.i.:

Vagy ha kicsi a gyerrk akkor húzhatósat..

2021. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
12 kilós táska lesz, de legalább 10, gyakorlatilag hanyatt esett volna ha rárakom, tesó is, pedig nem kis darabok. Gyerek ortopédián dolgozom, eszembe sincs ilyet tenni a gyerekkel.
2021. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!