Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akik kaptak tanszer lusta,...

Akik kaptak tanszer lusta, esetleg mar be is vásároltak, mennyibe került az iskolakezdés?

Figyelt kérdés
Milyen osztály?
2021. júl. 28. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1. osztályba megy a lányom. Megkaptuk a listát. Nagyjából 50 ezer forint lesz iskolatáska nélkül ( az már megvolt előbb) ami azon van.
2021. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is elsős lesz a lányom, nekünk is kb 50 körül várható a vége. Még nem vettünk meg mindent, de már most 30 fölött járunk. Én ledöbbentem, mikor összeszámoltam.
2021. júl. 28. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi még szinte semmit nem vettünk. Holnap megyünk első körben, aztán amit nem tudunk most beszerezni, azt msjd augusztusban.
2021. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Két gyerek, most lesznek hetedikesek, raadasul ikrek.

Minden evben ugy 200 ezer a suli kezdes osszesen a ket gyereknek. De evkozben sokszor veszunk ruhakat, cipot kabatot vagy ami eppen kell.

A heten valogattam ki a ruhakat, annyit nottek magassagra, hogy egy nadrag sem jo, kabat sem.

Most ugy indul az augusztus, hogy ketto komolyabb laptopot hozza mindkettonek nyomtatot veszunk. Szoval ez alap hangon 650ezer felett lesz. :(

2021. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly ment elsőbe a kisfiam. Akkor az iskolatáskát mamáéktól kapta (de én vettem meg, így tudom az árát), ami tornazsákkal és tolltartóval szettben 20 ezer körül volt akciósan. Emellett úgy emlékszem nagyjából 30 ezret költöttem minden egyébre.

Bár nem kaptunk még listát, idén jóval kevesebbre számítok, hiszen táska/tornazsák, mappák/papírtartó tokok, technika doboz cuccokkal stb. megvannak tavalyról, max. pótolni kell 1-2 holmit. Füzetekből és bekötőkből vettem már néhányat, de az pár ezernél nem került többe. Tesire sem kell sokat készülni, nyárra vettem sötét egyszínű rövidnadrágokat is, amit majd tud használni, a tornacipő is jó még, a fehér pólót kell pótolnom.

A mindennapi ruhát nem számolom ide, hiszen azt egyébként is kap, ha szükséges.

A munkahelyemen kapok 20 ezer iskolakezdési támogatást, az idén simán betakarja a kiadásokat.

2021. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Kaptunk 3 A4es oldalt.. Ebből már egy megvan, ezek voltak itthon, színes papír, origami papír, sötét nadrág, írólap, tornazsák meg ilyenek. Nálunk márkára adták meg a többi cuccot, kb 30ra saccolom ait még vennünk kell. Sulitáska 25.


100 körül van mindennel, de abban már a torna fehér zoknik és sportcipő is benne van..

2021. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A vaskalapos tanárkák meg majd verik az asztalt, ha a gyereknek spirálfüzete van, pedig csak annyi volt előírva, hogy legyen kockás.


50-200 ezer a kiadása a szülőknek, de mégis a szülők a hibásak mindenért meg a diákok nevü stresszfaktor.


Aztán meg hazamennek és a sebület nyalogatják a facen a tanárkák, hogy nekik milyen nehéz.


Dolgozni büdös, terrorizálni a diákokat és drámázni az órán okés.


Ja és mindjárt jön egy tanárka, aki elmondja, hogy nincs igazam ledig tudja jól hogy igazam van vagy nekem támad egy a tanár popsikáját nyaló szülő, de azt nem látja, hogy Julcsival és a szüleivel hogy bánnak a tanárkák...

2021. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!