Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyermeketek látta már vagy...

Gyermeketek látta már vagy ismeri az iskola rendőrét? A mi fiúnk nem látta még soha, csak fényképen. Kb. 3 éve van kirakva az iskola bejáratánál a faliújságra, de élőben még nem mutatkozott.

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 12:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
*fiunk
2021. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Rendőr vagyok, a gyerekem iskolás. De életemben nem hallottam olyant, hogy egy iskolának saját rendőre lenne
2021. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Ilyet még nem hallottam.

És fiunk. Rövid u.

2021. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%
3 éve biztos nem (magyarországon), itt tavaly vezették be szeptembertől. Az osztályfőnököt keressétek meg ez ügyben,de kétlem, hogy ne látta volna az iskolarendőrt.
2021. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk (falusi iskola) évek óta ki van rakva az iskola rendőr plakát, kb 1x volt bent az iskolában.
2021. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

Mi az, hogy iskolarendőr?

A mi iskolánkban nincs, de nem is hallottam, hogy bárhol is lenne.

Iskolaőrről hallottam, de az más. Ő nem rendőr.

2021. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

6. Pedig van. Mondom nálunk évek óta ki van plakátolva 1x jött be rendőr rendesen egyenruhában meg minden. Pedig normális iskola nem le züllött vagy veszélyes. Keress rá a neten ki ad rá egy csomó cikket is.

Tavaly meg főleg nagyon hakniztak vele a járvány alatt erre emlékszem.

2021. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs az iskolának rendőre. Szóval nem látta.
2021. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az óvodának is van rendőre. Nyíregyháza. Élőben még nem látta a lányom, nagycsoportos.
2021. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%

7-es, rákerestem az "iskolarendőr" szóra. Ahány találatot kiadott, mind olyan cikk volt, ahol a címben iskolarendőrt írtak, majd a cikkben egyértelműen iskolaőrről volt szó (nyilván csak az első oldalon szaladtam végig).

Szóval egyelőre rejtély számomra, hogy miféle jogintézmény az az iskolarendőr. Feltéve, hogy nem ti is az iskolaőrrel keveritek.

2021. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!