Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen munkát lehet vállalni...

Milyen munkát lehet vállalni ha nyári szünetre nincs, vagy csak pár hét felügyelet van a gyerekre?

Figyelt kérdés
Egyedüllálo anyák túlélése érdekelne csak.

2022. ápr. 28. 11:02
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szoval ne az írjon már akinek van családja.
2022. ápr. 28. 11:03
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Elmész tanárnak :-) amúgy sehol nem fognak ennyi szabit egyben kiadni, így marad a napközis tábor.
2022. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A táborok 1 -2 hét szoktak lenni sacc 30e ft /hét.

Az egy hónapra 120ezer lenne ha beiratnám mindenhova.

2022. ápr. 28. 11:10
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Egyedulallo anya vagyok , teljesen csalad nelkul, aki segitene.

Az onkormanyzat biztosit mindenhol ugyeletet, ezt kerheted. En sajat vallalkozast kezdtem, igy tudok vigyazni ra. Hozzateszem, hogy 5 ev egyetem utan, 15 eves munkaviszonnyal, jol fizeto munkat hagytam ott, hogy most meg a minimalbert se keressem meg, csak, hogy meg tudjam oldani az iskolat, szunteket.

Nekunk a legnagyobb szivas ez az egesz...

2022. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Én nyáron mindig másik oviban voltam összevont csoportban, iskolásan pedig egyedül otthon. Mikrót tud használni egy 7 éves gyerek így tud enni ebédet, telefonálni tud ha baj van, délután és este meg amúgy is otthon leszel.
2022. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Egyedul nem hagyható semmiképpen az en gyerekem.

Agyalok én is vállalkozáson amugy.

2022. ápr. 28. 11:23
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
Miért nem hagyhatod egyedül?? Beteg? Mondjuk délelőttre mész: Este gyártasz neki szenyát, azt úgy 9kor megeszi, majd tv vagy valami rajzolás vagy elvan legóval, ebéd és mondjuk 4re ott is vagy. Átmehet haverokhoz is, anyukák megbeszélitek. Én bicóztam is kint, mert az épp falu volt.
2022. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Megoldás lehet, ha a többi anyával egyeztettek és felváltva mindenki par hetet vigyáz több gyerekre.
2022. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi idös gyerekröl van szó?
2022. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem szerencsétlent mindig magammal.

Olyan munkám van, amiben utazgatni kell, egész nap autóban ülök. Így ő is jött velem, mivel sokszor 70-80 km-re kellett mennem. Így nem hagytam otthon, még akkor se, amikor már nagyobb volt.

Szerencsére megszokta, főleg amíg kisebb volt, addig teljesen jól elvolt. Rajzolt, színezett, matricás foglalkoztató füzeteket vittem neki, tableten nézett mesét, ilyesmi. Később, amikor már nagyobb lett, akkor kevésbé volt már lelkes, de ez meg életkori sajátosság. :)

2022. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!