Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik íróasztalt választanád...

Melyik íróasztalt választanád ezek közül egy elsősnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Vagy mást?


Csak azt ne írjátok kérlek, hogy felesleges, mert úgyis a konyhaasztalon fog tanulni. :) Talán, de nálunk kicsi az esélye. Nem olyan a konyhánk. Meg egyébként is kellene a cuccainak.



2022. máj. 14. 21:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Ebben az esetben az elsőt választanám


A 2. Nem jó.. az gyerekasztal nem tanulós..


A 3. Tetszik, de nem elég pakolós..

2022. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

Hova fog kerülni az asztal? Ha pont ablak elé, akkor csak a középso jó, mert a többinek a polcresze nem jó emiatt. Illetve emiatt egy esetleges szobaatrendezes, költözés necces.


Más tekintetben az első a legjobb abból a szempontból, hogy vannak tárolói, lehet bele pakolni átláthatóan.

2022. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk az első van, szereti a kislányom.

Én is mert könnyen takarítható, és elférnek a szekrényben a tanszerei

2022. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Én olyat választanék, amit az ablakhoz lehet tenni (vagy a falra merőlegesen beforditani), de lehet bele pakolni alulra. A természetes fény nem csak a látás miatt fontos, hangulatilag is teljesen más, mint az 50 cm-re levő falat bámulni naponta órákon át.
2022. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
első
2022. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Derjaderja ***** válasza:
10%
Én a harmadikat, az első keskeny és zavaró a szembefal
2022. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kicsit félrevisz ez a "melyiket választanád egy elsősnek" dolog...

Távol álljon tőlem, hogy a zsebetekben kutakodjak, de szerintem minden szempontból érdemesebb egyből egy komolyabb, időtálló darabot választani.

A gyerek ugyanis remélhetőleg nem csak elsős lesz, hanem egyszer majd középsulis is mondjuk. Tudom, ma divat x időközönként átrendezni a gyerekszobát, és egyeseknél ebbe belefér a teljes bútorcsere is - de nem érdemes, és nem az anyagi vagy környezetszennyezési okok miatt.

Írták itt korábban az egyik válaszban, hogy az ablak elé tehető opciók a látás és a koncentráció miatt is jók. Ugyanígy jó az is, ha megszokja az ember az adott bútordarabot a funkciójával együtt - esetünkben azt, hogy annál az asztalnál szokott tanulni. Ha ez sikerül, az nagyon sokat tud segíteni a koncentrációban és nagyon meg tudja könnyíteni hosszú távon a tanulást. Ezért nem érdemes változtatgatni sem az asztalt, sem az asztal helyét. Szóval az íróasztal legyen praktikus és strapabíró. Szerintem. Ezek közül az első a legjobb választás. De lehet másutt is nézelődnék.

2022. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem én egyiket sem!Viszont nem felesleges,kell az íróasztal!
2022. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a harmadikat
2022. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%

Kerdezo, en is most keresek.

Nalatok ( Mo. ) nincs ilyen ?


[link]


Amiket linkeltel kar, hogy a 3.nal nincs pakolo hely.

2022. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!