Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik íróasztalt választanád...

Melyik íróasztalt választanád ezek közül egy elsősnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Vagy mást?


Csak azt ne írjátok kérlek, hogy felesleges, mert úgyis a konyhaasztalon fog tanulni. :) Talán, de nálunk kicsi az esélye. Nem olyan a konyhánk. Meg egyébként is kellene a cuccainak.



2022. máj. 14. 21:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
18%
20, kényelmes közelség max 50 centi. Akkor minek nagyobb, hogy kihasználatlanul plusz helyet foglaljon, drágábban?
2022. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%
20, az elérhető közelség egy kisiskolásnak annyi, hogy ha előtte van a könyv, füzet, tolltartó, azt kényelmesen eléri. Minden más ezen a közvetlen zónán kívül található. Az a nem mindegy, hogy ha kell valami a polcról, meg tudja-e szerezni maga.
2022. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok.Szerintem az sem árt ha van fiókja az íróasztalnak.Legyen hova pakolni a cuccait.
2022. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
27%

Az asztallap magassága sokkal fontosabb. A székmagasság állításával nem minden kompenzálható és nem jó, ha lóg a lába.

Alacsony termetemmel ezt magam is tapasztalom. Pl: új munkahelyemen kényelmetlen az asztalom. Nincs lábtartója és konkrétan nem ér le a lábam, miután beállítottam a széket, hogy jó legyen az asztalhoz. És nem vagyok törpe, csak 160 és előttem se óriás dolgozott az asztalnál, csak 175.

Ha nekem felnőttként ennyire számít par centi. Akkor egy gyereknél hogy lenne már ugyanaz az asztal jó 120 és 160 centivel is?

Az első tetszik, de valószínűleg nem ideális, mert fixen 75 cm. Elvileg 120 centihez 55 centis asztal ideális.

2022. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
42%

:D Ha anno nem értem el valamit, akkor közelebb húztam az asztalhoz a széket és feltérdeltem rá :D Vannak gyerekek, akik akkor is feltalálják ám magukat, ha nem raksz nekik mindent kézközelbe, vagy a "segge alá".

De ahány ház, annyi szokás.

Na további szép vasárnapot, és mindenki vegyen olyan íróasztalt a gyerekének, amilyet akar.🤷

2022. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 3.-at választottuk az állítható magasság miatt a leendő elsősömnek. Elégedett vagyok vele, a három fokozat közül a másodikra állítottuk a magasságot, és így is kicsit nagy az én nagyon kisnövésű gyerekemnek, de a legalacsonyabb fokozathoz pedig túl magas volt az ikeás állítható gyerekszék legkisebb fokozata is.

Nagylányomnak viszont standard meretű íróasztala volt elsős korától kezdve, nála tökéletesen működött az is, nem hiányzott az állítható magasság, de ő átlagos magasságú gyerek volt, nem ilyen picike, mint a 108 centis hatévesem.

2022. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
32%

"Azért fontos, hogy elsősnek, mert a méretei miatt egy felnőtt asztal ergonómiailag nem megfelelő"


De. 4 évesen kaptam saját szobát, az óta ugyanaz az íróaatalom van. Egy állítható magasságú irodaszék csodákra képes. Gyerekként felnyomattam magam, s úgy hasznaltam, most meg a legalacsonyabbra van állítva.

2022. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
66%

Ezek közül nekem egyik sem tetszik. Én anno 7 évesen kaptam egy jó minőségű íróasztalt, azóta már 9 éves, és még mindig strapabíró.


1. Nekem nem tetszik az ilyen asztal, mert nekem pl nem praktikus.


2. Ezen tanulna majd 13 éves korában is? Mert felesleges 3 évente új asztal.


3. Hát, még talán ez a legjobb ezek közül, de itt is szintén megjelenik a polcos rész.



[link]


Én akkor ilyet kaptam. Imádom meg mindig. Sok a pakolási lehetőség, így kényelmesen elfer minden. Persze ez talán nagyobb azoknál, mint amiket te linkeltel.

2022. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
37%
25, de ha van lehetőség neki megfelelőt, praktikusat venni, akkor nyilván nem azt választom, hogy állj fel fiam a forgószékre.
2022. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Derjaderja ***** válasza:
23%
27. De van egy optimális testhelyzet, amiben asztalnál ülünk. Lábszár merőleges a combja, láb stabilan a földön labujjtól sarokba stb.
2022. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!