Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Online hol érdemes megvenni a...

Online hol érdemes megvenni a tanszereket?

Figyelt kérdés

Hol van jó ár és választék?

Elsősnek.



2022. jún. 18. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Bár nem ez volt a kérdés, de... Én inkább elvinném egy írószerboltba, vagy majd tesco, spár, Lidl stb, és nézzetek körül. Programnak sem utolsó, és meg lehet találni a középkategóriát.

Másik: Tudjátok már, hogy mit kell venni? Nem volt valamelyik tanítónak külön kérése a tornaruhára/ ceruzára, tolltartóra stb?

2022. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudjuk. Mar megvolt a 0. szülői, megkaptuk a listát. Tornara egyenpóló lesz, ahogy ünnepségekre is, már kifizettem (körzetes állami iskola).

Online is lehet nézelődni, közösen vàlogatni, az iskolatáskát is így vettük.

2022. jún. 19. 06:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Visszakerestem neked ket eve hol vettem meg mindent. Irodacucc.hu

Itt mindent megkaptam elsosnek. En utalom,hogy 8 helyre el kell maszni,egy dobozban megjott minden.

2022. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. jún. 19. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de nekem papírboltos mondta, hogy jobb júniusban megvenni, mert augusztusban szezon előtt emelnek. Mi jövő héten az évzárón kapjuk meg a listát, de már megyek is vásárolni.
2022. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az Ars Unát ajánlom, mi egyik évben onnét rendeltünk, bár nekem a lányom kijelentette, hogy olyan lovas cucc kell neki, mint amit ott látott
2022. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok: Esetleg még a játéknetről szokott ey ismerősöm rendelni. Első is én voltam. Csak azért is kérdeztem, mert pl nálunk van olyan, hogy a tanítónő kijelenti, hogy xy márkájú ceruza, 1 cipzáros, 2 kihajtóval rendelkező tolltartó , milyen márkájú zsírkréta, milyen típusú ragasztó kell stb..
2022. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én minden évben a játékshop - tól rendelem.
2022. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!