Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályos szülők, nálatok...

Első osztályos szülők, nálatok ez, hogy van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy lányom most kezdi az első osztályt. Megkaptuk a listát, és bevallom kicsit el vagyok hülve, hogy a leendő osztályfőnök felsorolta a márkákat " javaslat" gyanánt (ami sokkal inkább kritérium) milyen csomag színesceruzát, festéket, pasztelt stb vegyünk.. Nem a legdrágább, de nem is a legolcsóbb, és nem is az a probléma, hogy nem tudjuk megvenni. De mi a helyzet a másik szülővel, aki nem tudja ezeket a márkákat megvenni a gyereknek?

Szülőin is csak azt sorolta a leendő osztályfőnők ő miből mit szeret használni..

Ti mit gondoltok erről? Egyáltalán nektek előírták milyen márkát vegyetek?



2022. júl. 29. 15:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
72%

Tanítóként nem írom elő, de azért elmondom a szülőknek, hogy mi az, ami tapasztalatok alapján tényleg jó és mi az, amit nem érdemes megvenni olyan katasztrofális a minősége. Ez utóbbival ugyanis nem sok sikerélménye lesz a gyereknek. Ez nem elvárás részemről, csupán segítő szándék, aki akarja megfogadja, de senkit nem bántok, ha nem.

Az órát mi se kérjük. A papírboltos kb. semmit nem ér, mivel nem úgy működik, ahogy egy igazi óra, ahol a kismutató is elmozdul a percek múlásával. Vettünk a sulinak rendes tanulói órákat, ami fogaskerekes és ezért pontosan modellezhető vele az igazi óra működése.

Hőmérő minek elsőbe? Az a negatív számokhoz kell, ami harmadikos anyag.

A nagy dobókocka, amire emlékszel az szerintem a korong doboza. Az most is dobókocka alakú.

2022. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

31, hb ceruzából melyiket ajánlod?

Melyiket elég kisebb erővel nyomni, hogy fogjon?

2022. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
#32, a HB a ceruza keménységét jelöli, ezért kb. mindegyik normál minőségű ugyanúgy fog fogni. Ha megengedik inkább valamilyen B-s ceruzát vennék a gyereknek, minél több a B, annál puhább. Arra viszont számoljatok, hogy minél több B-s a ceruza annál jobban maszatolódik, ami egy elsősnél nem egyszerű, főleg, ha balkezes.
2022. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
29%
16-os vagyok. Nem tudom, mi nem volt hasznos a válaszomban, de köszi a lepontozást. Ezek után nincs értelme segítő választ írni.
2022. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Nalunk pl. eleg komolyan veszik a markakat, pedig egy egyszeru iskola, nem rajzszak van. Enyem most megy 2.-ba, kenytelen vagyok ujra megvenni a dragabbakat… tavaly vettunk olyat, ami nem volt a felsorolasban es szova is tettek.


Nem orulok, de ez van.

Valahol megertem, sokan Pepcoban akarnak megvenni mindent, az meg nagyjabol otthoni szinezesre sem felel meg egy 3 evesnek se, de azert tulzasnak tartom a 12 db-os szinesceruzat 4000 Ft-ert.

2022. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

milyen az a 4000ft is szines?

Mert a fabel castelt is csak 1200ért vettem.

1600volt az ICo

3szög ceruzák.

Én sokmindent innen rendeltem jatékshop.eu

2022. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

36!


Hol és melyiket?


[link]

2022. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Az auchanban vettem 1200ért.

De beütöd a googleba, mind hasonló áron vannak.

[link]



[link]

2022. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

De az emagon is kb ennyi

[link]



Nem is értem mit írtál be a keresőbe

2022. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Faber Castellt. Miután azt írtad, az annyi. Arra kerestem rá.
2022. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!