Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 12 éves gyerek tud még javítan...

12 éves gyerek tud még javítani az írásképen? Mindenből ötös tanuló, de nyelvtanból is, viszont mivel nem ír szépen, így rendsersen kap külön rossz jegyet a külalakra

Figyelt kérdés

Apró betűkkel ír, de hibátlanul. Vesszők, ékezetek nem mindig egyenesek, most már próbál erre odafigyelni. Tud még ezen fejben változtatni. Rengeteget ír így, naplót meséket, egyszerűen ilyen az írása. Nyelvtant tudja nagyon jól. Alsóban versenyeket nyert.

Nem gyöngybetűkkel ír, az tény.

Most ez miatt ő már sosem lehet majd ötös nyelvtanból?



2023. jan. 26. 13:31
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
az új magyartanár ad ötöst a nyelvtanra, de a külalakra meg rosszabb jegyeket sajnos.
2023. jan. 26. 13:32
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Olvasható amit ír? Ez az egy számít. Normális tanárok ett veszik fugyelembe.
2023. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tud változtatni ha odafigyel, de az elsőnek igaza van. Én nem stresszelném ezen amíg olvashatóan ír. Nem is hallottam még ilyet, hogy ennyi idősen a külalakot osztályozzák (max ha tényleg konkrétan nem tudta elolvasni a pedagógus, akkor az adott feladatra nem adott pontot).
2023. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én el tudom olvasni, de lehet csak azért, mert már ismerem? A férjem is pont így ír. Tehát képes még egy 12 éves változtatni? A nyelvtani feladatok mindig ötösek. Akkor csak el tudja olvasni a tanár, nem? viszont mellé még odabiggyeszt egy hármast vagy négyest a külalakra. :( mielőtt bármit is jelzek felé, szeretném tudni, hogy jogos-e az aggodalmam, vagy hagyjam.
2023. jan. 26. 13:43
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki hogy az iskolában hajlamosak felnagyítani olyan "problémákat" amikről a való életben senkinek eszébe nem jut hogy baj lenne, úgyhogy ne foglalkozzon vele.
2023. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
a többi tárgyból színötös, ezt hozzá kell tennem, csak ez a nyelvtan néz ki rosszul :(
2023. jan. 26. 13:45
 7/20 A kérdező kommentje:
5: igen, ezt én is mondtam. Csak majd év végén a felviteliknél a hozott pontszámoknál sajnos fontosak a hülye jegyek.. :( ha ez nem lenne, akkor nem érdekelne
2023. jan. 26. 13:46
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok de még most is fejlődik az írásképem... Ahogy a személyiségünk is fejlődik, ez is változik... Megfigyeltem magamon, hogy máshogyan írok most mint fél vagy 1 évvel ezelőtt.


Szegény gyerek kedvét ne vegyétek már el 12 évesen... 🤦

2023. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Alsóban kaptunk maximum külalak jegyet annak idején. Én feleslegesnek tartom ezt jegy nélkül is mondogathatja neki, szöveges értékelést adhatna de ezzel lehúzni a jegyeit, nem túl jóindulatú dolog. Oké meg kell tanulni olvashatóan írni, de azzal hogy beírkálja a rossz jegyet nem lesz szebb, akkor adjon célzott másolási feladatot vagy valamit és azt értékelje inkább.
2023. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd hamarosan középiskolás lesz, és a lőtéri kutyát sem fogja érdekelni a külalakja.
2023. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!