Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikor vettétek meg a sulicuccot?

Mikor vettétek meg a sulicuccot?

Figyelt kérdés

És mit hol érdemes beszerezni?

webáruházat vagy nagyáruházat ajánljatok lécci (utóbbi jobb lenne, ahol meg is lehet nézni élőben), mert nem pesten lakunk.


2023. jún. 4. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Július elején kezdtük az íróasztallal, július végén a táska és utána a füzetek, ceruzák. Mindent rendeltem kivétel nélkül, hiába megyeszékhelyen élünk ahol be tudtam volna személyesen is, de így jobb volt.
2023. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig augusztusban szoktuk. Tesco, auchan... ilyen helyeken
2023. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Mikor én voltam iskolás, augusztusban nagy leárazások voltak, akkor volt érdemes.
2023. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

A leárazás szerintem kamu. Nekem papírboltos ismerősöm mondta, hogy még júniusban érdemes megvenni, mert augusztusban emelnek. Persze most már ez sem igaz, mert gyakorlatilag minden héten emelnek.

Mi fokozatosan szoktuk megvenni, minden hónapban egy-két dolgot. Igaz, nekem már nagyobbak, szóval táska, íróasztal nem kell. Füzetek, ceruza, toll, ilyesmi, már nem olyan nagy tétel, de azért olyan 40-50 ezer forint így is megvan a 2 gyereknek.

2023. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly augusztusra pont emelkedtek az árak a papírhiány miatt, jobb volt minél előbb túlesni rajta.
2023. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Füzetekből, írószerekből nagyrészt az Aldiban, vagy a Lidlben vásárolunk, ott ugye ezek szezonális termékek, általában augusztusban.
2023. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én is azok táborát erősítem, akik inkább "élőben" szeretik letudni. Mivel a lányomnak a minta is fontos, nekem meg az ár és minőség, így több helyről szedjük össze.

Pl Füzet: olcsó, cuki mintás a Lidlből, ceruza ( Faber castell vagy BIC), utóbbi attól függ, hol van jobb áron, tehát FC-t a Müllerben találtam nagyon jó áron, BIC pedig lidl vagy pepco. Gyurma, FILC, ZSÍRKRÉTA, festék, tempera: szinte mindig süni ( ico), ez Tesco vagy interspár. Viszont: festéknél ajánlották az aldis saját márkásat, így azt is kipróbáltuk. Ragasztóból uhu, vagy pritt stift+ celuxot kértek. A színes papír és fehér papírokat szintén ott, ahol jobb áron találok.

1X rendeltem az Ars Unától, nem volt velük gond, csak azért volt online, mert a lányom kimondottam 1 lovas mintával kért mindent :D

Szóval röviden: Lidl, Aldi, Tesco, Interspár, Müller. De érdemes már előre gondolkodni, mert amint bejön a nagy sulikezdő akció, tömeg lesz és kifosztanak mindent..

2023. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!