Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kell iskolás gyereknek íróaszt...

Kell iskolás gyereknek íróasztal,vagy úgyis máshol fog házit írni?

Figyelt kérdés
Nálunk van egy nagy asztal a nappaliban meg egy kis asztala ahol kreatívkodni szokott. Én úgy emlékszem,sose az íróasztalon tanultam. Nem akarok bezsúfolni egy felesleges bútort...
2023. jún. 6. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a gyerekkel beszéld meg...

Fiam pl mindenhol tanul, csak az íróasztalon nem.

Lanyom viszont csak ott szokott

2023. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Egy kezemen meg tudom számolni, eddig hányszor tanult az íróasztalánál a lányom, pesig moat 5.es. Konyhaasztal, kisasztal, ágy, padló ezek sokkal izgalmasabbak :D


De én pl anno mindig az íróasztalomnál tanultam. Kivéve ha a mamánál voltam suli után. Ott vagy az ebédlőasztalnál vagy a szobájukban a dohányzóasztalnál.

2023. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kell. De persze mindenkinek más válik be.

Magam részéről úgy tudtam a legjobban tanulni, ha egyedül, a szobámban, az íróasztalnál tanultam. (Jó tanuló voltam, szorgalmas, stb.)

Én a gyerekmnek biztos veszek majd, igaz csak 2 ev múlva kezdi az iskolát, de így tervezem.

2023. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem sokáig nem volt, mert 1, szintén úgy gondolták, kicsinek minek, 2, nem igazán volt hely hozzá, végül a konyhába került. Utáltam.

Elsős lányomnak vettünk. 90 %-ban ott írja a házit. A maradék 10-ben rárabol a testvére és azon rajzol, mert az olyan "nagyos".

2023. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfüggő, de szerintem kell.


Nekem két asztalom is volt, egy tanulós meg egy kreatívkodós (később arra került a számítógép).

2023. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy kisebb íróasztal is elég. Milyen magas a kreatívkodós asztala? Szerintem (magamból kiindulva persze) jobb az íróasztal, nekem kiskoromban meghozta a kedvem, hogy odaülhettem én is tanulni, mint a nagyobb tesóm, nem a konyhaasztalnál kellett.
2023. jún. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Alsóban konyha asztalnál tanult aztán kapott rendes ikeás íróasztalt is .
2023. jún. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Az én gyerekem fele-fele arányban hasznàlja az asztalt, neki kettő van a szobájában, leginkább az àgyamba mászik és rajtam ír leckèt, de szokott a szobàjában parkettán is, vagy az én íróasztalomnál.


Szerintem amúgy csak azért használja, mert már ovi utolsó évében megkapta, volt ideje megszokni, mást is csinálni rajta. Ha csak leckeírásra lenne, kerülné, mint a bűnt:)


Azt hiszem szívesebben tanul velem egy légtérben.

2023. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!