Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Pszichológus tudna segíteni?

Pszichológus tudna segíteni?

Figyelt kérdés
pszichológus vagy pszichiáter tudna segíteni abban hogy áthelyezzék a gyereket másik iskolába? Valami papírt írna arrol hogy a gyereknek attol van baja hogy nem szereti az iskolát és nem tud beilleszkedni ezért az áthelyezését kéri. Lehetséges lenne??

2012. jún. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is átírathatod ahova akarod.Miért kell ehhez pszichológus?
2012. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel nem akarják átvenni a másik iskolába ezért gondoltam
2012. jún. 15. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem.Másik iskola?Én most írattam át a lányom egy másikba.6.kos volt most.Jövőre egy másik településre fog buszozni iskolába 10 perc az út.Szerintem ha lenne pszichológustól vélemény erről felvennék a másikba.De mit mondtak miért nem veszik fel?
2012. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért nem veszik fel mert a kisebséget és a rászorulókat részesítik előnyben és nem fér be! 21 fős lenne a létszám nem hiszem el hogy 22.-nek nem férne be... Messze lenne tőlünk az iskola és nincs segítségem ha a kicsi beteg csak mama ő meg abban az iskolában dolgozik ahova szeretném hogy menjen a gyerek és nem érdekli őket! Gondoltam még ezt is kilehetne játszani...
2012. jún. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!