Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolatáska karácsonyi ajándék...

Iskolatáska karácsonyi ajándékba? Anyukák kevés pénzel ti, hogy oldjátok meg a táska vásárlást?

Figyelt kérdés

Szeptemberben elsös lesz a kislányom,mivel 12 fiamnak is szeptemberben sok új dolgot kell beszerezni gondoltam igy oldom meg.

Persze valami játékot is kapna mellé a fa alá.



2012. nov. 7. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképp nem vennék iskolatáskát karácsonyra. Akkor inkább csak az apróbb ajándékot tenném a fa alá. Egy gyerek vagy annyira kicsi még, hogy nem tudja, minek mennyi az értéke, milyen drága ajándék, vagy ha már tudja, akkor azt is megérti, hogy nekünk nincs nagy ajándékra pénzünk.
2012. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem jutna eszembe iskolatáskát venni karácsonyra:)


Egyrészt karácsony és a sulikezdés között van 8-9 hónap, másrészt egy 6-7 éves a játéknak sokkal jobban örülne.

Akkor már inkább eltennék minden hónapban 1-2 ezer forintot, hogy könnyebb legyen bevásárolni augusztusban a sulikezdésre, és ráadásul együtt venném meg a kislánnyal.

Az én két lányom alig várja mindig a bevásárlást.

2012. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam,hogy örülne neki mert iskola elökészítöre jár ami az általános iskolában zajlik és állandóan azt meséli,hogy milyen szép iskolatáskákat látott.
2012. nov. 7. 10:40
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet havonta sporólni rá,köszi!
2012. nov. 7. 10:41
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem, miért ne lehetne megvenni. Én Karácsonyra kaptam a sulitáskám, és élek, virulok. Nyugodtan vedd meg. Én a sulitáska mellé egy filléres kis játékot kaptam, hogy mégis legyen valami, de magasról tojtam rá, csak a táska volt a szent, azzal szaladgáltam. Ha nem örül majd neki, akkor másnak sem fog. Ne nevelj divat-gyereket, később megbánod.
2012. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

10:42 tudom,hogy örülne neki,én is hasonlóan gondolom,köszi a véleményed!

Olyat vennék amit együtt nézegetünk a net-en és tetszik neki is.

2012. nov. 7. 10:47
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Öcsém is kapott iskolatárkát sulikezdés előtti karácsonyra,le is videóztuk milyen büszkén hurcolja hogy ő már nagyfiú...

(csak vigyázz,őszig ne menjen szét)

2012. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Elsős kisgyerek az 6-7 eves, játék kell neki, nem iskolataskajaba karácsonyra. Hogy érezné mar magát szerencsétlen, ha a testvére játékot kap, ő meg táskát.... A pénzed ezek szerint mar megvan a task ara, tedd félre es majd szeptemberben együtt vegyetek meg. Most kapjon igazi ajándékot.
2012. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Bár az én lányom már nagyobb volt de én is vettem karácsonyra iskolatáskát. Mégpedig olyat ami szíve vágya volt. Ő is kapott mást is, de ennek örült a legjobban.


Iskolakezdésre tényleg jól teszed, ha gyüjtögetsz előre. Én a 200-asokat szoktam egy leragasztott (ne tudjam kivenni) átlátszó golyóba dobálni (amik olyan játékos automatákban vannak) és ha tudom akkor az étkezési utalványokat is félreteszem, az is sokat segít olyankor.

2012. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Más véleményét is szivesen fogadom!

2012. nov. 7. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!