Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti lógtatok már a suliból? Ha...

Ti lógtatok már a suliból? Ha igen akkor volt valami komolyabb oka vagy csak egyszerűen nem akartatok bemenni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 17:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%

persze hogy logtam mar, ez nem kerdes, van amikor oka van, de ha tudom hogy ugysem ir be a tanar, akkor meg szep hogy elmegyek foleg ha elso vagy utolso ora


17/F

2012. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igazából nem úgy gondoltam hogy egy-egy órát hanem egy egész nap nem mentetek be. Amikor az utolsó óra a tesi (Péntek és B héten a Kedd is) el szoktam lógni főleg úgy hogy a tanár 2 év alatt még a nevemet sem tudta megjegyezni így be sem írt a 2 év alatt még sohase.
2012. nov. 20. 17:13
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én lógtam, igaz nem direkt, asztalosok dolgoztak nálam és elnéztem az órarendem, nem mentem be. De örült az osztály, dolgozatot írattam volna velük aznap. :)))))))))))))))))
2012. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Húúú hát elég sokszor. Főleg akkor ha valamiből doga vagy felelés van. Olyankor ált. a legjobb barátnőmmel Győrbe vagy Pestre megyünk vásárolgatni. :))

17/L

2012. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem lógtam igazolatlanul. Mondjuk olyan már volt, hogy végighánytam egy éjszakát, reggel elmentem orvoshoz, kiírt egy hétre, és másnaptól nem volt semmi bajom. Vagy amikor ilyen továbbtanulási tájékoztató volt, akkor elmentem, kértem az igazolást, aztán mentem haza.
2012. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát igen, kiír az orvos 1 hétre mert hétfőn fájt a torkod de keddre már nincs semmi bajod de azért a héten még az iskola közelébe se mész. Ez nálam is elég bevett szokás de amúgy nekem sincs még igazolatlanom pedig azokat a tesi órákat senki sem igazolja úgy ahogy senki be sem írja (Amúgy halkan megjegyzem hogy nem csak én szoktam ellógni a tesi órát).
2012. nov. 20. 17:36
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Lógtam már, de mindig elmentem orvoshoz igazolásért. Akkor szoktam, amikor fizikából írunk tz-t, mivel fizikából a pótló tz mindig sokkal könnyebb, így inkább lógok egy-két napot, és írok utána egy 5-öst, minthogy kapjak egy 2-est.
2012. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk nincsenek ilyen tanárok, mint nálatok a tesitanár :DD


Amúgy meg persze, lógtam már :)

Elsőről, utolsóról.

Meg volt hogy elkéredzkedtünk egy barátnőmmel, hogy otthon hagytunk valamit, gyorsan elmehetünk-e érte, vagy le a boltba, stbstb és utána nem mentünk vissza.

Meg olyan is volt, hogy az osztállyal közösen ellógtunk pár óráról :))


Ha magamtól lógtam el, akkor azért mert alapból elkéstem, és ha úgyis beírnak, akkor minek menjek be? alapon, az osztállyal doga miatt, meg mert nem volt kedvünk, barátnőmmel felelés miatt és mert nem volt kedvünk.

2012. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez annak számít.. :D

Ma nem volt kedvem bemenni és "véletlenül" lekéstem a buszt.. anyum majd igazolja.. :D

De végülis hasznosan töltöttem a napomat mert lovaztam egéész nap.. :D

2012. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
ja és 14l
2012. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!