Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akinél lesz suliban adventi...

Tibor215321 kérdése:

Akinél lesz suliban adventi vásár ki mit visz be mit készítetek saját kezűleg?

Figyelt kérdés
nincs ötletem készült már rengeteg mézeskalács házikó szépen becsomagolva celofánba a tanítónéni által. Tavaly még nem volt nálunk

2012. nov. 29. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mennyire kisiskolas a gyerkocod,de mi itthon regen olyat csinaltunk,hogy a wc papir gurigara feher papirt ragasztottunk,majd kidiszitettuk hoembernek vagy ceruzaval/filccel,vagy szines papirral. Vagtunk ki kis fekete karikakat gombnak stb.

Ebbol lehet mikulast,renszarvast,angyalt,karacsonyfat csinalni,csak egy kis kreativitas kell hozza.:)

2012. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2.osztályos szeret ragasztgatni. Köszi
2012. nov. 29. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi mindenféle karácsonyfadíszt csináltunk termésekből, papírból, gipszből. Meg házi adventi kalendáriumot ( igaz, csak otthonra meg az osztályokba, mert nagyon macerás, szóval vásárba nem ajánlom ), de egy blogon olvastam, hogyan kell készíteni pl. hóemberkészítő készletet. Ha érdekel a dolog, elküldöm priviben.
2012. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na megtalaltam amit meg kerestem Neked!:)

kiflieslevendula.blogspot.hu/


Ezen az oldalon ajanlotta valaki,es nagyon jo kis dolgok vannak rajta,nehezebbek,konnyebbek,hatha talalsz itt is kedvetekre valot!:)

Jo szorakozast Nektek hozza!


Elso voltam:)

2012. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


jobb oldalon tudsz keresgélni, nagyon jópofák vannak


mi tavaly decoupage-technikával díszítettünk tárgyakat, üvegfestékkel mécseseket, ablakmatrica festékkel meg drótvirágokat és ablakképeket.

Idén csuhéból csináltunk betlehemet, dióhéjba csipkéből meg mogyoróból kisjézust (akarsztós fadísz), filcanyagból formára vágott díszeket facsipeszre ragasztva, ajtódíszeket, ajándékkísérő kártyákat különböző technikákkal megcsinálva pl nyomdázva, lukasztva, glitterrel/gyönggyel/selyemszalaggal stb díszítve, ugyanígy képeslapokat is csinálunk szombaton de azt a rokonoknak elküldeni.

2012. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!