Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti éreztétek már így magatokat...

Ti éreztétek már így magatokat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy új iskolába mentem, és van az osztályban egy fiú, akinek tetszek.

Sokszor beszélgetünk Facebook-on, de suliban nem is nagyon szólunk egymáshoz. Tegnapelőtt beszélgettem vele, de élőben olyan furcsa volt.

Neten könnyebb vele beszélni, meg poénkodni, suliban meg alig tudok megszólalni.

Normális, hogy jobbnak ítélem meg a kapcsolatunkat, mikor csak chatelünk?



2012. dec. 22. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes..:)

Ne parázz élőbe se..:D Kezeld úgy mintha facebookon beszélnétek csak élőbe..:D

2012. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem a fészbúkon kell kezdeni az ismerkedést. A neten mindenki magabiztos, és bátor. Aztán élőben meg nyuszi. Máskor a való világban ismerkedj, mivel a kapcsolatod is ott fog zajlani.
2012. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez a világháló hátránya. Már nem is tudtok élőben kommunikálni egymással...
2012. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. ((:
2012. dec. 22. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is éreztem már így valakivel. Eleinte csak face-en írtunk (ott is több órát), majd egyre többet beszéltünk személyesen, és egy idő után már megszokott volt, nem kellett (túl)parázni. Ő ugyanaz az ember, akivel neten is beszélsz, ugyanúgy viccelődhettek, beszélhettek élőben is. :) Nekem ez a gondolatmenet segített leginkább. :D

16/L

2012. dec. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Remélem, hogy velem is így lesz majd. Jelenleg úgy érzem, hogy mikor chatelünk, akkor jobban bírom, mint élőben... És szerintem ez nagyon nem normális..
2012. dec. 23. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez fordítva van: élőben szoktunk beszélni (nem gyakran, de szoktunk, facebookon meg kb. 2x beszéltünk. :)
2012. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!