Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülők! Ha úgy látnátok hogy...

Szülők! Ha úgy látnátok hogy a gyereketek váltson iskolát, és a gyermeketek is így döntene. Ti átíratnátok másik iskolába vagy majd szeptemberben?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeptemberben,most mennyi 2 -2,5 hónap van a suliba, hülyeség lenne.
2014. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évközben semmiképp, azt a gyerek nagyon megszivná.
2014. márc. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Igazából ahogyan ön dönt.

Most év vége felé van, 2-3 hónap van vissza.

Ha pl. jó tanuló, akkor a legközelebbi időpontban át lehet iratni, mert érteni fogja a dolgokat. Kislányom, Gemma (férjem angol) is új osztálytársat kapott, úgy 1 hónapja. Rögtön első nap együtt jöttek haza a kislányommal, nagyon jó barátok lettek, és mikor behívtam egy kicsit beszélgetni, akkor azt mondta, hogy mindent ért, kb. ugyanott tartottak az átíratásnál, szóval nagyon tetszik neki. Mi is hamarosan kiköltözünk Amerikába, szerintem Gemmám nagyon jól kiismeri majd magát, hisz ötös tanuló a drágám. De ha rossz tanuló, akkor csak megzavarodik majd. Lehet, hogy a másik suliban majd előrébb tartanak, és ő még a decemberi anyagot sem tudja. Mindenképpen kérdezze meg, hogy hol tartanak, ha kb. ott, ahol ők is, akkor egy kis gyakorlás, és mehet is. Remélem segítettem,

üdv: Erika

2014. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen. Mi tavaly félévkor váltottunk sulit, s azóta minden rendben. Beilleszkedett az új osztályába, őt is befogadták.

2014. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!