Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hova fordulhatok segítségért,...

Hova fordulhatok segítségért, mert magyar órán a tanárnő állandóan simogat? (lány vagyok. )

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Szólj a szüleidnek, ők tudni fogják mit csináljanak!
2014. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Szólj a szüleidnek,vagy az osztályfőnöködnek.
2014. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
16%

Dehogyis az osztály főnöknek!


Kizárt dolog, hogy az nem tud róla, majd szépen el kenegetik.


Szüleid az elsők, aztán iránya megyei oktatási biztoshoz vagy a minisztériumba panaszt, a rendőrségen meg feljelentést tenni!


Vajon miért van az, hogy az irodalom tanárok között vagy a legtöbb molesztáló, pedofil?

2014. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
52%
??
2014. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Vagyis a tanárnő egy lányt simogat. Mikor, hogy simogat?? Megfogja a válladat, vagy a hajadat??

Nekem például voltak olyan tanáraim (2 nő), akikkel nagyon jó volt a kapcsolatom, egyikkel mára kb. barátnők lettünk. Nem egyszer fogták meg a vállamat, ha megálltalk mellettem, megnézni, h mit csinálok pl.


Szerintem túlreagálod. Hány éves vagy??

2014. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
15%

Na nehogy már túl reagálja, egy tanár ne taperássza a diákokat!!!


Biztos hogy pedofil, csak szépen, finoman a müdszere.

2014. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

hát, azért vannak olyan diákok, akik túl tudják magyarázni. Nem voltam olyan régen diák, tudom, látom, hogy mik folynak az iskolákban.


Simán el tudom képzelni, hogy túlreagálja, azért is kérdeztem részleteket

2014. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg úgy fair, ha minden konfliktust első lépésként az illetővel próbálunk tisztázni. Egyszerűen húzódj el ilyenkor - előbb-utóbb érteni fogja. Ha mégsem, mondd meg a tanárnőnek négyszemközt (!), hogy nálatok ez nem szokás, és számodra kellemetlen. Megkéred, hogy ne tegye. Attól, hogy valaki gyerek/kamasz, még tud értelmesen beszélni, nem? (Nyilván a tanárnő sem a bugyijában turkál, ha egyszer ÓRÁN közvetlenkedik!!! Ha molesztálni akarná, találna rá privátabb módot.) Ha ezek után sem változtat a szokásán, na AKKOR szólj a szüleidnek és/vagy az iskolavédőnőnek.
2014. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
75%

hát szerintem is túlreagálod... engem a tanárok ölelgetnek...

nem hogy néha megfogják a hajamat vagy a hátam megsimogatják... de ha pl. a fenekedet megfogja vagy ilyesmi akkor szólj a szüleidnek... hány éves vagy????

2014. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 zsiroka ***** válasza:
61%
SEMMILYEN testi kontaktust nem kell elviselnie, ha neki nem esik jól. A mi magyartanárunk arra tett utalásokat anno (tizen sok éve), hogy két copfba fonjuk a hajunkat... igaz pasi volt, utólag visszagondolva undorító volt. Szerintem is a szüleidnek szólj, ha vagy velük olyan viszonyban. Ha nem vagy, akkor én felhívnék tini tanácsadót, ezek névtelenül is szívesen adnak pontos választ, hogy hova fordulhatnál.
2014. dec. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!