Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lónyay utcai vagy Lővey Klára...

Bbmarta kérdése:

Lónyay utcai vagy Lővey Klára Gimnázium? Melyik az erősebb?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hulk Hogan :-)


Vicc nélkül: ez értelmetlen kérdés.

Mindegyiknek van előnye és hátránya. A diák képességeitől függ, hogy melyik lenne neki a jobb választás, és még akkor sem lehet erre választ adni, mert nem mindegy, hogy milyen osztályba, milyen tanárokhoz kerül.

2015. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az mondjuk sokat segítene, ha leírnád, hogy ezek az iskolák hol vannak, mivel nem gondolatolvasó senki.
2015. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jogos kérdés! Budapesten van mindkettő. A Lónyay utcaiban a matematika-fizika tagozat érdekel, a Lővey-ben a természettudományi. Nem 1. helyen lenne egyik sem, de a sorrend eldöntéséhez szükség lenne a tapasztalatokra. A nyílt napokra persze elmegyünk!
2015. szept. 24. 01:29
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia 😃

En iden kezdtem a lonyayt,szoval csak arrol tudok velemenyt irni. 9.c-s vagyok, szoval ha jossz nyilt napra, mimdenkepp gyere be hozzank 😃

A lenyeg a sulirol: egyenpolot kell hordani, ha ez zavar, meg se jelold. Hetfonkent harmadik oraban ahitat van, ez lenyegeben egy istentisztelet. Heti ketszer van hittan orank, es egyszer egyhazi enekunk. Szoval eleg sok orank van, haromszor nyolc es ketszer het. Nem egy nyomi vallasos suli. Persze, van hit es vallas, de nem ekorul forog minden. A tanarok jofejek, jol tanitanak es sokat kell tanulni. A hangulat nagyon jo. Minden penteken mi valasztjuk a csengoket. Igazabol kevesen jelentkeznek ide azert mert nem nagyon hires a suli, tobben pedig a vallas miatt nem jelolik meg. Nekem 89 lett a kozpontim, es kituno voltam nyolc evig, szoval en ide akartam jonni, ez allt az elso helyen, es nem bantam meg. A lonyay mindent megad a sikeres erettsegihez, nyelvvizsgahoz es tovabbtanulashoz, csak ezt a diakoknak is akarni kell. Ha van meg kerdesed, nyugodtan tedd fel 😃

2015. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az érdekelne még, hogy a Lónyaiban mit takar a szóbeli beszélgetés? Mire lehet számítani? Teljesen általános ez a beszélgetés vagy van valami különbség pl. azok szóbelije között, akik mondjuk a matematika-fizika tagozatra jelentkeznek vagy az emelt szintű nyelvire? Konkrét bibliaismereti kérdések is vannak?
2016. jan. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!