Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskola harmadikból...

Általános iskola harmadikból negyedikbe van pótvizsga?

Figyelt kérdés

#évismétlés #pótvizsga #ált iskola #harmadik negyedik
2016. máj. 14. 12:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
59%
Mi a kérdés? Ha sikeres valakinek a harmadik év végéje, akkor mehet negyedikbe. Ha megbukik, akkor meg pótvizsgára. Ha az sikerül, mehet negyedikbe.
2016. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy van.
2016. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom van, de nem mindegy mennyiből bukott. Ha 3nál többől akkor nincs
2016. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

a tanár fenyegetőzik... mi is, hogy bizottsági vizsgát kérünk akkor... De ugye egy darabig buktatás se volt alsóban. Felsőben ismerem a rendszert, de alsóban egyszerűen nem tiszta, hogy simán van pótvizsga?


(megjegyzem nyerők vagyunk, mert pofáraosztályzás megy, ha más tanár van benn, valahogy mindig hirtelen a legjobbak közt a gyerek... voltam vele mindenféle felmérésen, magasan viszi a lécet. Dogái eltűnnek, nem megnézhetőek, a tanár eltűnik ha időpontot kérünk. Az igazgató, közölte, megkérdőjelezhetetlen a tanító... Próbáltunk más sulit a városban, amint a tanító nevét meghallják csak hümmögnek, meg hogy bírjuk ki az alsót... ááááá)

2016. máj. 14. 13:47
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van potvizsga és osztalyismetles is, attól függőben hogy hány tárgyból bukott a gyerek.
2016. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

3 as, á annyira jól megy neki amúgy, hogy még lehúzással is közepesnél nem tudja lehúzni atárgyakból.


de matekból van időre fejszámolás, amit hamarabb kivesz a kezéből, így abból csak akrót tud kapni (másik pár oszttársával együtt), valahogy a többi dogáját se ki nem adja, van amiből jegy se lesz... Én sajnos matekos vagyok, piciktől fősulisokig, szigorlatig mindent csinálok, És többször megmondta neki a tanító, hogy megmutatom hogy te akkor is hülye vagy, hiába ez az anyád. Igen reklamáltunk mindenhol ahol lehet. mindenki kitartást kíván, meg megtudtuk messze ér a keze..

Felsős tanárokkal jóban van a gyerek, mert imád olvasni, a bioszt stb :) így amúgy imádják a suliban, ez az egy gond van... nem tudom meg meri e buktatni, csak kíváncsi vagyok hogy van e simán pótvizsga alsóban is. Nem gondoltam hogy idáig fajul a dolog.

2016. máj. 14. 13:51
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kéred át másik osztályba?
2016. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

7 es átkértük többször. De nem teszik át!! már másik osztály tanítója bement az igazgatóhoz, hogy ő vinné, szeretné ha hozzá kerülne, de nem engedi a diri. Nem tudjuk miért. Egy évet átvittük másik suliba, de végül az ottani diri se tudott semmit tenni, mert az új tanár is erre a tanárra hivatkozott. És ő is erősködött, hogy bebizonyitják hogy akkor sem. Mivel volt mindenféle felmérésen, meg stresszhelyzetben is simán gondolkodik a gyerek, így nem tudták buktatni. A legjobb az volt, amikor a tanító közölte semmit se tud matekból, erre második elején megíratták vele az egész ,másodikos anyagból a dogát, és minden feladatot meg tudott csinálni, ő volt az egyetlen az osztályban. Azóta azt is hallgatjuk, hogy nem ezt kell tudni alsóban, csak felsőben kell ilyen gondolkodás. Nem vicc.


és fogalmunk sincs mi baja a bebetonozott tanítónak, mert azt nem tudjuk belőle kiszedni. Én bevallom, már minden megfordult a fejünkben, fizetünk bármi, csak hagyjuk már. De nem. Mindenki mint írtam csak hümmög, meg annyit mond, beleszaladtunk ebbe a tanítóba. Túl kell élni az alsót. Amíg alsós ez van. nyilván beszéltem már azóta egy két szülővel akik ebbe belefutottak, mert 30 éve tanító ez a nő, csak annyi a közös, hogy minden gyerek szülője akit szivatott reál pályán volt. De senki se tudott még sose semmit tenni. Van aki elment polgármesterig mindenhová, ombudsman.. volt egy két hónap nyugi, aztán ugyanaz tovább.

2016. máj. 14. 14:03
 9/43 anonim ***** válasza:
93%

Tertivevenyes ajánlott levél az igazgatónak, másolat a jegyzonek. Benne a panasz és a kérelem, hogy másik osztályba kerüljön.

De kicsit sántít a történet. Ha egy évet másik iskolában, másik tanarnal tanult, akkor Egis hogy lehet, hogy annak a tanárnak is ugyanez a véleménye, mint azé, akivel a problémád van?

2016. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

"a tanár fenyegetőzik... mi is, hogy bizottsági vizsgát kérünk akkor..."


- Mert van olyan osztályozó, ahol nincs bizottság?


(megjegyzem nyerők vagyunk, mert pofáraosztályzás megy"


- Sosem értettem, hogy lehet pofára megbuktatni valakit. Megbuktatni csak azt lehet, aki egyébként is gyengébb tanuló.

2016. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!