Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általanos iskola harmadik...

Általanos iskola harmadik osztalyaba milyen iskolataskat vettetek, vennetek?

Figyelt kérdés
Elso ket osztalyban a hagyomanyos tipus, gerinckimelo, formatervezett Hama taska volt, de nagyon kicsinek bizonyult. Kicsit nagyfiusabb, de azert formatervezett iskolaba valo hatizsak lenne a terv, de minden tapasztalatot megkoszonok.

2016. júl. 29. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy harmadikban még bírni fogja az elsős táskája és hajlandó is lesz fülvenni. Ha viszont nem , akkor elmennék már egy hátizsák-szerűbb irányba a merev falú, "dobozos" táska felől. Mondjuk egy ilyenhez mit szólnál?

[link]

2016. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ilyen volt:

[link]


csak más mintával. jó sok hely van benne!

2016. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már kinéztem egy Hama táskát a kisfiamnak, pedig még csak most lesz nagycsoportos... nagyon remélem, jövőre is lehet majd még kapni, mert ÉN (az anya :)) ilyet szeretnék :D


[link]

2016. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem válaszoló, én pont most vettem meg ezt a Hama All out Hard Boys táskàt,a harmadikba készülő fiamnak.Nagyon szuper,ha tetszik szerintem ne halogasd a vásárlást,mert ez most kifutó minta, szóval nem biztos hogy jövőre is lehet kapni.Az ára pedig különösen baráti(a kifutó széria miatt ennyi), sokszor a noname táskák ennél drágábbak, és ez legalább minőségi.
2016. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kebves válaszolók. Nagyon sokat segitettetek, koszonom szepen mindenkinek. A 3-4-es valaszolok Hama taskaja nagyon jonak tunik, arban is. Ti honnan rendeltetek?
2016. aug. 3. 07:52
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én az Aqua Elektromax-tól rendeltem,júliusban ingyenes volt a Pick- pack pontra szállítás náluk, így 6990 volt a táska.Van egyébként teljesen feketében is, de a fiamnak ez a koponyás minta jobban tetszett.És tetszik benn, hogy az oldala és az alja merevített szóval nem olyan összecsukló fajta,mint sok hátizsák.
2016. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, nem rendeltem, csak nézegettem... korainak tartom, 5 éves a gyerek. csak én gyerekként annyira imádtam ezt a sulibakészülős időszakot, hogy már nézelődök.
2016. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aqua még mindig ingyen viszi ppp-ra, még mindig 6990ért.
2016. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!