Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős, kisiskolás gyerekek...

Elsős, kisiskolás gyerekek járnak melegítő nadrágban iskolába?

Figyelt kérdés
Minden erőfeszítésem ellenére sem tudok rá normális nadrágot erőltetni, gombosat pedig egyáltalán nem... Már otttartok, hogy elég nagy dolog az iskolakezdés, ne stresszeljem már ezzel a nadrággal, hát menjen egy normális, kultúrált melegítőben. Mit gondoltok? Mások járnak így?
2016. aug. 5. 16:01
1 2 3
 1/28 HUN_Sector ***** válasza:
41%

Nem csak hogy a kisiskolások, még a középiskolások között is szép számmal járnak melegítőben suliba.

Értelemszerűen ünnepségre ne abban menjen, de a mindennapokban semmi akadálya. Nem lóg ki a kortársai közül.

2016. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ó, nagyom köszönöm! Nem gondoltam volna, rendben, hogy kényelmes, de nekem nem nagyon felel meg utcára, iskolába, de ha most elfogadott, az nekünk nagyon jó! :)
2016. aug. 5. 16:07
 3/28 HUN_Sector ***** válasza:
39%

Amikor én voltam iskolás a 90'-es években, akkor is már elfogadott volt :) Aztán ez a vonal máig megmaradt sokaknál, sőt, zenei téren is rákontráztak erre a divatirányzatra a 2000-es években. Egy sportos, lezser stílust közvetített.

Egyébként kényelmes tud lenni. Ha nem erőlteted a mainstream viseletet, akkor majd vagy megunja a melegítőt és pl. farmert kezd hordani helyette, vagy marad továbbra is ennél, de akkor sincs tragédia.


Személyes megfigyeléseim alapján azért az emberek 95%-a idővel, a tinédzser éveiben elhagyja.

2016. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
41%
Én szinte végig melegítőalsóban jártam ki az általános iskola alsó tagozatát. De aztán később, sőt még gimnáziumban is volt hogy hordtam melegítőt. Abszolút nem vesznek elő miatta, szóval nem kell parázni. Az meg ahogyan már előttem is mondták, egyértelmű hogy ünnepségekre ne melegítőben menjen, de azt az 1-2 alkalmat csak kibírja valahogy.
2016. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Elsős volt tavaly a fiam, szinte egész tanévben melegítőben járt. Néha-néha felvett farmert, de abból is ezt a passzés derekút. Én nem is erőltettem, mert a farmernadrágot valamiért be se tudja gombolni. Minden más ruhadarabot be tud, csak a farmernadrágot nem. Utána meg elkezdődött neki nulladik órában egy mozgásos foglalkozás, szóval célszerűbb is volt a melegítő. Másodikban sem lesz ez másképp. Ünnepségekre természetesen visz magával öltönynadrágot.
2016. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

Ez érdekes.

Én tavaly érettségiztem és egyik iskolámban sem járt soha senki melegítőben. Két testvérem van, az idősebb közpiskolás, ő sem tapasztalt ilyet, a kisebb felsős, ő sem.

A melegítő nem iskolába való, a munkahelyedre sem veszed fel. Vsároljatok kényelmes farmert akkor, de semmiképp ne melegytőbe járjon a gyerek.

Mondjuk az is igaz, hogy a mi sulijaink városi, "elit" iskolák.

2016. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is sokan járnak abban. Én személy szerint úgy gondolom, hogy otthonra meg sportolasra való. Unnepelyre azért ne engedd macinaciban
2016. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

A fiam csak abban hajlano lenni ...

En mar feladtam h mast felveszekedjek ra ...

Most megy 6ikba

Mondjuk naluk sokan vannak abba mert a suli fele sport tagpzatos

Mondjuk a fiam is focizik a suliban meg karate es ponpong

2016. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Természetesen ünnepélyekre nem melegítőben megy... :) Én már oviba sem szívesen engedtem melegítőben, pedig 4 perc sétára laktunk... Ott átvette, és bent abban volt. DE most nem tudtunk gumis derekú kényelmes nadrágokat venni, mert megtébolyodott a világ és a 7 éves korosztálynak olyan divat szerint szabják a nadrágot, ami hordhatatlan. Az én gyerekem nem répa, hanem kisfiú!!! Óriási fenékkrész, és borzasztó szűk lábak minden nadrágon... Nem egy helyen néztem, és BP-en... Tavalyról is van még egy ilyen farmerja, az teljesen jó, azt fel is veszi, mégha nem is szívesen.
2016. aug. 5. 20:28
 10/28 A kérdező kommentje:
*fenékrész, természetesen.
2016. aug. 5. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!