Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 3. -as,4. -es gyerekednek...

3. -as,4. -es gyerekednek milyen iskolatáskát veszel/vettél, ami már nem az elsősöknek ajánlott kemény aljú, merev hátú táska? Linkelnél?

Figyelt kérdés
A lányom most megy 3.-ba és nem vagyok benne biztos, hogy kihúz még egy évet az elsős táskája. Mire figyeljek majd a vásárlásnál?
2016. aug. 14. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

mivel alsóban csak a tolltartót és az üzenőt hozzák haza így mi nem vettünk iskola táskát

egy kisebb hátizsákja van/volt

abba elfér mellette még valami gyümölcs


amire figyeltem h kellemes viselet legyen és tetsszen neki !!!

párnázott vállpánt

a cipzár rendesen működjön

ne legyen ezer zseb fakk izé benne rajta

aránylag sötét legyen a színe

2016. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budmilt vetem ,mert sok könyve lett amit haza kellet hozni .
2016. aug. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, amit csak két vállon lehet hordani, talán nem divatos, de nekem pl. emiatt lett gerincferdülésem, hogy évekig egy vállon hordtam a táskát.
2016. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
71%
Kell a könyveket hordozniuk? Mert nem mindegy, hogy csak tolltartó, üzenő és enni- innivaló, vagy még mellé az aznapi könyv "adag". Ha az első eset, akkor az első válaszoló mellett vagyok, ha viszont cipekedni is kell, akkor ilyeneket ajánlanék: [link] Lehet hogy méretben nagy, de azt szeretném ezzel mondani, hogy ilyen hátizsákosat. Én most megyek 8.-ba, úgyhogy nekem azért nagyobb kell, de 4.-ben én is kb. ekkorát használtam, ami kitartott 6. év végéig. Mondjuk az csak egy mülleres, kb. 3000 Ft-os fehér alapon fekete virágos táska volt, de mint azt már írtam, a fazonja ilyen volt. Remélem segített a válaszom, amúgy nekem is ez a minta van, csak nagyobb, ilyen: [link]
2016. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!