Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit illik, mi a szokás a...

Mit illik, mi a szokás a tanító/tanár/óvónénik ajándékozásánál? Milyen alkalmakra adtok ti ajándékot? Egyénileg, vagy közösen?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden tapasztalat, mert az egyik gyermekemnél kialakult rendszert furcsának találom, és nem tudom, hogy én vagyok elmaradva, vagy ezek a szokások általánosak.
2016. szept. 14. 07:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Oviban is mindig névnapra és pedagógusnapra (=évzáró) vittem ajándékot: egy bonbon és egy kis ajándék a gyerektől, pl saját gyártmányú üdvözlőkártya. Bevallom, nem vagyok a vágott virág híve. A cserepeset se mindenki szereti + lehet, már egy pálmaházra való van neki otthon. A csokit viszont konkrétan mindenki szereti :) Karácsonyra is kézzel készült ajándékot szoktunk adni, pl egy karácsonfadísz filcből vagy só-liszt gyurmából, plusz egy bonbon vagy egy cappuccino vagy mondjuk egy tea és egy méz. Ovi csoportban nem volt közös ajándékot, iskolában még nem tudom, mi lesz, egyelőre nincs erről szó, most kezdte a leány az elsőt.
2016. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!