Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha nem a tanár dolga akkor...

Ha nem a tanár dolga akkor kié? Ki figyel arra hogy az iskolából ki viszi haza a gyereket?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem a tanárnővel. A lányomat csak én hozhatom el az iskolából ezt az üzenőfüzetbe beírtam és szóban is említettem. Holnap viszont egy utazás miatt élettársam Megy a lányomért. Lányom apjának jogilag semmi koze a kislányhoz 5eve nem lattak egymast par honapal ezelott Megjelent a semmiből es hirtelen kell neki a gyerek nem is az ő nevén van stb de nem ez a lényeg. Hanem az hogy nekem a tanárnő azt mondta hogy nem az ő dolga hogy a gyerek kihez megy oda.. Szóval Gyakorlatilag akihez oda megy bárki elviheti ezen kiakadtam
2016. nov. 9. 16:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves a gyerek?
2016. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
7éves
2016. nov. 9. 16:53
 3/29 A kérdező kommentje:
Kint kell őket várni az iskola előtt nem lehet értük bemenni. Rengetg szülő várakozik az iskola előtt ilyenkor
2016. nov. 9. 16:56
 4/29 anonim ***** válasza:
19%
Az édesapának van szülői felügyeleti joga? Ha igen akkor jogszerűen viszi el ha erről nincs más megállapodás. Bár a tanárnő nem adhatja oda ha kikötötted hogy csak te viheted el. Akkor meg végkèpp nem ha a szülői frlügyeleti jog csak a tiéd. Ezzel az igazgatóhoz mennék.
2016. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Csak az enyem!!!!! Mondom ő olyan mintha senkije sem lenne a kislánynak mivel nem is ő van apának megnevezve.
2016. nov. 9. 16:59
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
4-es vok. Ja csak úgy kiengedik a gyerekeket? Szerintem ez is felelőtlen az iskolák részéről és így tényleg azzal megy rl a gyerek akivel akar.
2016. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%
Ha nincs a fickónak szülői felügyeleti joga akkor a rendőrséghez fordulnék.
2016. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ugy van hogy felöltözik mindenki es az osztályok a tanárnőkel kijönnek az iskola elé.. Totális káosz tömeg stb......
2016. nov. 9. 17:01
 9/29 A kérdező kommentje:
Nincs felügyeleti joga!!!!
2016. nov. 9. 17:02
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

Megértem, hogy aggódsz, de egyértelmű, hogy a tanár nem kísérhet mindenkit egyesével kézen fogva az üzenőfüzetben meghatározott személyhez, pláne ha valaki késik is stb.

Erre egyszerűen nincs kapacitás.


A gyerekeddel nem tudod megbeszélni esetleg, hogy ne menjen el az apjával, hanem várjon meg titeket?

Elrabolni csak nem fogja az akaratán kívül, bár a fene tudja.

Mondjuk addig ne jöjjön ki az iskola épületéből, ameddig nem szóltok rá telefonon vagy ilyesmi.

Ha apuka oda úgysem mehet be érte, akkor ott biztonságban van előle.

2016. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!