Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülők! Mit szóltok ahhoz a...

Szülők! Mit szóltok ahhoz a törvényjavaslathoz, hogy ha a szülő elzárkózik a tanártól, akkor akár el is vehetik a gyereket?

Figyelt kérdés

Persze gondolom ez csak szélsőséges helyzetben, ahol a szülő nem vesz tudomást a gyereke taníttatásáról, és ezzel veszélyezteti. Kíváncsi vagyok rá, hogy ti szülők, örülnétek-e egy ilyennek, mert akkor a "balhés" gyerekek kicsit jobban meg lennének fegyelmezve, vagy tartanátok a visszaélésektől?


Én ezen a cikken láttam ,ha valaki nem hallott még róla, nem tudom, hogy a jogalkotásban hol tart még a kérdés:

abcug.hu/kimarad-par-szuloi-es-viszik-gyerekeket/



2016. nov. 13. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Belinkelnéd normálisan,hogy válaszolni is tudjak?
2016. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Te elolvastad egyáltalán, amit most reklámozol?

Egy haszontalan látszatintézkedés, ami csak a normálisok életét nehezíti (ha átmegy a javaslat).

2016. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

www.abcug.hu/kimarad-par-szuloi-es-viszik-gyerekeket/

bár nekem a leírásban is működött a link.


nem reklámozom, kíváncsi vagyok, hogy ebből mi igaz, és mit szólnak hozzá a szülők (én még nem vagyok szülő)

2016. nov. 13. 12:42
 4/7 A kérdező kommentje:

vagy akkor így:

[link]


én nem ismerem ezt az "abcúg" nevű oldalt sem, ha azt mondjátok, hogy hülyeség a cikk, én azzal is előrébb vagyok.

2016. nov. 13. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az latszat intezkedés. Semmi haszna nem lesz.


Annyit kellene tenni,hogy aki nem tartja a kapcsolatot a tanàrral annak utànanézni,hogy miért van. Mert aki sem az ellenőrzőt,sem az üzenőt nem ìrja alà egy fél évig és szülőire sem jàr, na az valóban nem törődik a gyerekkel. De aki a szülőire nem tud elmenni annak nem sok köze van a törődéshez.

Elviekben a szociàlis védőhàló van erre kitalàlva pl védőnő, iskolai védőnő,ovi /iskola pszichológus/fejlesztőpedagógus stb aztàn mégis halnak éhen gyerekek... Vacak az egész rendszert, sok adminisztratìv hülyeség van, az infrastruktúràt meg nem adjàk hozzà.

Pl védőnőknek most màr gépen kell/kellene rögzìteni mindent a rózsaszìn kiskönyvecske helyett. Nàlunk pl ehhez 2 gép van a 7védőnőre amiből csak az egyiken fut a program amibe rögzìteni kell, a màsik gépen nem megy. Ahol nem megy a program ott jó a nyomtató, a jó géphez meg nincs,mert szervìzre vàr,amit csak a gazdasàgi vezető hagyhat jóvà, aki szabin van, a hellyettesének meg nincs alàìràsi joga.... No komment.

Ezek utàn mit lehet vàrni, nem csodàlom ha a védőnők leszarjàk a dolgot,ebbe egy idő utàn még ha lelkes is az ember bele lehet fàradni. Ez a baj az egészségüggyel is, hiàba a lelkesedés, 2 év utàn megtörsz amikor kb az infúziós àllvànyt te rakod össze szigszalagbó+partvis kombóból egy karàcsonyfa talpba(làttam màr ilyet is!!!) De mosolyogj és légy elégedett esetenként a 85.000Ftos fizuddal....

Ezt megint olyanok talàltàk ki akiknek köze nincs a való élethez.

2016. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem tudom ki pontozza le a másik válaszát, de ha ellenkező véleménye van, inkább írja le, és akkor tanulunk belőle. :)

2016. nov. 14. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki az aki ezt a hülyeséget elhiszi?
2016. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!