Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tudtok ajánlani egy jó általán...

Tudtok ajánlani egy jó általános iskolát a 17. kerületben?

Figyelt kérdés
Áorilisban költözünk Madárdombra,a fiam szeptemberben elsős lesz.

2017. febr. 5. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Jó sok suli van a közelben. Vagy a Podmaniczky (mondjuk az vallásos) vagy a Kőrösi (inkább ezt javaslom) , Diadalt inkább hanyagoljátok. Ha elég jók hozzá a jegyei 4.ben jelentkezhet a Ballassiba, az jó suli, és szerintem egyszerűbb 4.ben, mint 8.ban gyorsan gimit keresni, főleg akkor lesz a kamasz kora közepén , amikor rossz esetben nem fogja érdekelni a tanulás.
2017. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%
Szabadság Sugárútiról nagyon jókat hallottam.
2017. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,az eddigi válaszadóknak!

A Kőrösiről már olvastam néhány helyen,-tényleg jókat írnak róla mindenhol.A Sugárútiról mit kell tudni?Milyen a környezet,a,pedagógusok,milyen tagozatok indulnak?

Elfelejtettem írni,h. mivel nincs kocsim,gyalog,illetve tömegközlekedéssel tudnám megoldani az iskolába szállítást.

Ahogy néztem,hozzánk az Újlak utcai,és ,a Kőrösi lenne a két legközelebbi.Szóval,ha tudtok,inkább erről a két iskoláról írjatok!Melyiket válasszam és miért?

2017. febr. 6. 22:43
 4/7 anonim válasza:
61%
Szia. Üdv. a kerületben! Mind a kettő körzetes iskola. Ide csak akkor vesznek fel körzeten kìvüli gyereket, ha marad hely. Szerintem ti a Kép utcához tartoztok, de nem biztos. Egyébként a Kőrösire voksolok. Oda járt a nagyfiam és jó suli. A kislányom pedig most kezdi ott az elsőt.
2017. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia!Nagyon köszönöm!Nem tudom,hogy melyik iskolához tartozunk(Székicsér utca 49 a címünk),-mert az iskolák közül csak nem mundegyik tünteti fel a honlaphán,hogy melyik utcák tartoznak hohozzá.Megpróbálom felhívni a sulikat,hogy megtudjam.Az Újlak Utcai van hozzánk legközelebb,így valószínűleg oda tartoznánk,-de a Kőrösi sincs messze.Ha nem a Kőrösihez tartozunk,de oda szeretném beíratni,akkor mi ennek a menete?Egyszerűen csak oda jelentkezek?Gondolom minél hamarabb jeleznem kellene,mert ha ilyen jó suli,nagy lehet a túljelentkezés.
2017. febr. 9. 06:43
 6/7 anonim válasza:
80%
Megnéztem és az Újlakhoz tartoztok. Háát... Én próbálnám a gyereket nem oda vinni. Nézd meg a Kőrösi honlapját, ott minden info fent van. Próba szerencse!
2017. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta én is megnéztem,-és most már én is tudom, hogy ez a körzetesünk. Valaki már írta ,egy másik oldalon, hogy az Újlakit nem ajánlja. Mi ennek az oka? Megnéztem a honlapjukat és nem értem, hogy lehet ennyire rossz egy két tannyelvű iskola.

2017. febr. 9. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!