Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 4. osztályban égő a kalóz...

4. osztályban égő a kalóz jelmez? Nem kislányosan, olyan nagylányosan megoldva?

Figyelt kérdés

Mert a lányom azt mondja, hogy beszélték ki mi lesz és sokan kiröhögték.

ÉN úgy gondolom, hogy nem kéne kinevetni a másikat. a farsang meg nem arról szól hogy beöltözünk vicces ruhába?

Nem értem én ezt!

Milyen világ van?


2017. febr. 8. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Öltöztesd be BKV ellenőrnek..
2017. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Találtam használtan kalóz ruha felsőt. Ahhoz gondoltam egy fekete szoknyára, ami nem túl hosszú, alá egy fekete leggings, és egy csizma.

Kardnak egy játékkard. Meg találtunk kalapot is, ami szerintem elegáns, nem gyerekes. MÉg csinálunk övből vagy valamiből szemkötőt. ennyi lenne.

2017. febr. 8. 23:41
 3/14 A kérdező kommentje:
Most ezt azt a BKV ellenőröset nem értem.
2017. febr. 8. 23:42
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy ciki. Meg felnottnek is jo.
2017. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem ciki. De ha a társai szerint az, akkor beszéld meg vele, hogy szeretne-e másik jelmezt. Nem mondom azt,.hogy a gyerek seggét ki kell nyalni, de ha ő feszélyezve érezné magát, félne, hogy cikizik, akkor rábíznám a döntést. Nem lehet jó egy olyan buli, ahol rajta röhögnek.
2017. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem 10 évesen tényleg ciki, ez inkább ovis jelmez, ezért nevették ki. Hát, ilyen kegyetlenek az alsósok és a felsösök is, valami menőbb jelmez kellene.
2017. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lányod mi akar lenni amugy a farsangon? Vagy ő akart kaloz lenni magátol?
2017. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet itt 100% a kalóz jelmez, ha a lányodat kiröhögik benne.
2017. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ezert kirohognek egy tiz evest, ott nem vele van gond.
2017. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazából nem ő akart az lenni. Elmentünk néztük mi jó rá, mit tudunk összehozni stb. De most nagyon fel van dobódva, csak az bántotta hogy kinevették.

Én sem arra hajtok hogy itt a gyk-en száz százalék legyen, mert nem az a lényeg.

Csak kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik. Mert itt a környezetemben nem tudok kit megkérdezni.

Lehet akkor azt csináljuk hogy elvisszük és majd látjuk ki hogy öltözik be. Ha nem nagyon öltöznek be mert már nagylányok, akkor nem vesszük fel aztán annyi.

Nem akarom én se kényszeríteni, se hogy rosszul érezze magát.

Lehet a jelmez akármilyen szuper ha a körülötted lévők kicsúfolnak. ezt tudom én is.

azért köszönöm a válaszokat!

De szomorú vagyok, hogy ilyenek már a gyerekek is! Nem elég hogy sok-sok felnőtt. Milyen világba jön még? :(

2017. febr. 11. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!