Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikor és hogy derül ki az,...

Mikor és hogy derül ki az, hogy felvették-e a gyereket a nem körzetes sulijába?

Figyelt kérdés

A beiratkozás előtti napokban már gondolom, hogy lehet tudni? Mi már leadtuk az igényünket és járunk is a magonc napokra, de van olyan év, hogy nagyon nagy a túljelentkezés! Nálatok hogy volt?

Volt "sorsolásos" eset valakinél?


2017. febr. 19. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden leendő elsőssel elbeszélgettek és a szüleikkel. Ezek alapján dőlt el kit vettek fel és kit nem. Akik az iskola ovijába jártak automatikusan felvették.
2017. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi nem körzetes suliba jelentkeztünk. Bementem személyesen beszélgetni az igazgatóval novemberben, majd ha jól emlékszem áprilisba volt a beiratkozás. A beiratkozás utáni hónapban kaptam meg a határozatot, hogy felvették. Mindenképp beszélj szerintem az igazgatóval személyesen.
2017. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk beiratkozás elött nem lehet megtudni hogy felveszik e a nem körzetes suliba ,elöbb be kell íratkozni a választot suliba ,és a beíratkozások után ülnek össze az igazgatok és eldöntik hogy kit hova vegyenek fel ez a nem körzetesekre igaz.és utána értesitenek.
2017. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!