Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Németet tanítok gyerekeknek...

Németet tanítok gyerekeknek maszekban, de árat akarok emelni. Ti elfogadnátok, vagy tanárt váltanátok?

Figyelt kérdés

Pesthez közeli városban eddig 1500-ért, most pedig 2000-ért szeretném tartani az órákat. Kezdő voltam, és ezért kínáltam keveset, viszont belejöttem és úgy érzem, megérdemlem azt a kis plusz pénzt. Szülők, hogy fogadnátok ezt?


És még egy kérdés: Hogy közöljem ezt a tanítványokkal/szüleikkel?

22L


2017. ápr. 29. 15:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem a fentiből, hogy házhoz járok mindenkihez :)
2017. ápr. 29. 15:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kétezer sem sok. Ha úgy látnám, hogy hasznos volt az eddigi tevékenységed, szívesen fizetnék ennyit.

Ha nem, akkor ez egy remek indok lenne a tanárváltásra. 😀

2017. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Maga az ár nem sok szerintem, én 10 éve érettségi előtt jártam ennyiért matek tanárhoz, szintén Pest közeli nagyváros. De azért sok mindentől függ, hogy mennyit kérhetsz. Adsz számlát? Van tanári végzettséged? Mekkora gyerekeket tanítasz? Mert kicsinek alapfokot tanítani más, mint kamaszokat felsőfokúra felkészíteni.
2017. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ez korrekt ar.
2017. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk 4000 alatt nem találsz. Ha kirúg bacca meg.
2017. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Reális a 2000Ft is, ha látok javulást a gyereknél akkor kifizetném.

De mindjárt itt a tanév vége ilyenkor már lehet annyira nem szerencsés emelni, gondolom nyáron nem mész, és akkor majd szeptembertől emelsz

2017. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Én 5000ért jártam, de neki voltak papírjai és számlát is adott.
2017. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Míg nem láttam az apró betűs részt :), úgy gondoltam, hogy max. 3500 Ft-ot fogok írni, hogy fizetnék. Szóval a 2000 egyáltalán nem sok, főleg ha házhoz is mész. (Ugye az idő pénz, tehát nem az 1 órás németóra alatt keresel 2000 Ft-ot, hanem az utazát is bele kell számolnod oda-vissza, hiszen addig nem tudsz mást csinálni.


Egyébként én a helyedben figyelnék arra is, hogy szegényebb vagy gazdagabb a család, és ahol épp csak ki bírják fizetni az 1500-at, viszont szorgalmas a gyerek, ott nem emelnék. Akiknél viszont belefér, ott igen.


Még egy tanács: év vége előtt már nem változtatnék, és akkor kapóra jön az új tanév, hogy árat emelsz. Igazából ilyesmit szerintem szept-től vagy jan. 1-től érdemes csinálni. Azt jobban elfogadják az emberek, mint év közben.

2017. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Én csak akkor fizetném ki, ha valóban látványosan fejlődik a gyerek.


Igazából én egyetemi szinten járok tanárhoz matekból 2000ért egy órát, nem ad számlát, de nagyon jó tanár. Újakat 2500ért tanít. Ez egyetemi szint..


Szerintem rendkívül sok általános iskolások tanítására ez az órabér. Ha középszinten vagy felett tanítasz, akkor korrekt.


Egy rakás lelkes egyetemista vagy középsulis tanít 1500ért gyerekeket alapszinten.


Budapesti vagyok

2017. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Én 10 éve jártam 2ezer forintért angoltanárhoz Budapesten, úgyhogy én ma már keveslem is a 2ezret.
2017. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!