Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Évvégén köteles szólni a...

Évvégén köteles szólni a tanár ha bukni fog valaki? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Majus kozepen. Irasban.
2017. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell. Gondolom, ki tudod számolni, hogy az átlagod 1,5 alatt vagy fölött van.
2017. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
78%
A felnőttnek köteles évvégén és félévnél is. A gyereknek is általában mondani szokták vagy inkább nem mert tueják, hogy a szülő úgy is számonkéri rajta. Kb. 2 héttel előtte szólni szoktak.
2017. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Na 3 ember 3 féle válasz. Amúgy a szülő vagyok. És igen ki bírom számolni az átlagot, az alapján köze nincs a gyereknek. De mivel se e napló se fogadóóra, se dolgozatokat nem lehet megnézni így két tárgyból ha bekerül egy két rosszjegy akkor érhet minket meglepi, ha nem kötelesek értesíteni. Ezért vagyok kíváncsi máshol hogy megy.
2017. máj. 22. 17:53
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Se napló, se fogadóóra??? Ofőnek csak van egy telefonszáma.
2017. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Persze hogy van. Elsoben kijelentette nem adja meg. Elore jelezni kell a fogadoorat ket hettel... na valahogy tobben ugy jarunk mindig hogy vegul utso pillanatban beirja a gyereknek hogy jajj mehse jo... kerjunk uj idopontot...
2017. máj. 22. 18:07
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

De mivel se e napló


És? Akkor van ellenőrző. JA, hogy a gyerek bcik beírni a jegyeket? Hát kérem...

2017. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyereknek kötelező megemlítenie, hogy legyen még lehetősége ideje teperni a jobbjegyért, kijavítani. De ezt a gyerek nem feltétlenül fogja a szülővel közölni. Amúgy meg szerintem , hogyha nem vág fancsali képet a gyerek, akkor nincs vész; amúgy meg ha mégis bukna esetleg, akkor lehet, hogy konkrétan csak az utolsó pillanatban közölné. Amúgy, hogyha nincsen lesújtva a gyerek, akkor szerintem rendben vannak a jegyei. Amúgy szerintem a tanárok még időben szokták figyelmeztetni a gyermekeket, ha valami nem jó, és kéne még valami szorgalmit produkciózni. De ha a gyerek nem aggódik, akkor szerintem megoldja vagy megoldotta, nincs gáz, be vannak biztosítva a jegyei. Különben esetleg látnád rajta, hogy sopánkodik, meg sápadt, meg nem alussza olyan jól ki magát karikásak a szemei és fáradtabbak mint máskor; szóval szerintem ne aggódjál, amíg nem vág nyomorúságos képet a gyerek, addig a jegyeit illetően jól produkciózott- énszerintem.
2017. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Bocs de most jut eszedbe hogy erdekel a gyerek egesz eves teljesitmenye?? Ha evkozben figyelemmel kisered, nem kene hogy meglepi legyen...vagy a gyerek sunnyog vagy Te tojtal beke egesz evben.
2017. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
*bele
2017. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!