Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Asperger-szindrómás, nagyon...

Asperger-szindrómás, nagyon okos kisfiamnak keresünk sulit Budapesten. Tudtok sulit ajánlani? Akinek van ötlete, kérem, segítsen!

Figyelt kérdés
Vidékről költözünk fel, és eléggé bizonytalan vagyok, hova is menjen suliba. Szociális téren vannak elmaradások, amúgy a tanulással semmi gond, sőt, tehetséggondozást javasoltak neki. Köszönöm a válaszokat előre is.
2017. máj. 28. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon van egy csoporz SNI-s gyerekek és szüleik vmi ilyrsmi.Ott szoktak iskolàt ajànlani egymàsnak szülők.
2017. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
77%
Szia a budapesti gregorba úgy tudom jár most egy aspergeres kisfiú!
2017. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem pedig egy sima, normális, általános tantervü iskolába. Mert ugyanis írtad, hogy nagyon okos. Ha egy csupa SNI-s gyereket tartalmazó osztályba kerül, ott a többiek szerintem hátráltatni fogják.

Üdv: Asperger szindrómás(igaz nem minden jellemzője igaz rám) általános tantervű gimnáziumba járó 17F.

2018. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!