Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek sem normalis?

Szerintetek sem normalis?

Figyelt kérdés

10 eves kisfiam osztalytarsa ilyen kepeket rajzol,es kuldi a fiamnak.

Emellett jasonos kis giffeket vagy miket,ilyen rovid videok.

Pl jason egy nagy kest dob egy kis eberke fejebe....

Szerintem ez beteges,valami biztosan nem stimmel azzal a gyerekkel.

Egyszer a fiam szolt az o.fonoknek emiatt,de nem hittek neki,plusz a srac anyja meg ra is irt,hogy ne allitson hazugsagokat a draga,artatlan fiarol.mert az o fia biztos nem.

Kemeny horror filmek tartalmat meselte el az en fiamnak.

Allitasa szerint ezeket nezi otthon.de persze mikor szoba kerult letagadta.

Jogoson irok az anyjanak ugye?ennyire meg hulyult meg a vilag,hogy ez normalis lenne egy 4.es gyerektol.

[URL= [link]


2017. jún. 14. 05:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2017. jún. 14. 05:44
 2/12 A kérdező kommentje:
2017. jún. 14. 05:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem latok ebben akkora tragediat.
2017. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen a barátnőmmel horror és szex filmekről meséltünk egymásnak. Egyikünk sem látott olyat, csak hallottuk, hogy létezik (otthon valamelyik szekrényben eldugva videókazettán) Kíváncsiságból megpróbáltuk elképzelni, miről szólhatnak.

Teljesen normális felnőttek lettünk, nem siklott ki miatta az életünk. De ha a fiadat ez zavarja, akkor valahogy le kell állítani a dolgot.

2017. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebben a korban kezdenek erdeklodni a "nem nekik valo filmek" irant. Ebben semmi furcsa nincs. Ha maga a gyerek nem agressziv, verekedos, stb. akkor az egvilagon semmi baj nincs a lelki vilagaval.
2017. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem viszont egyáltalán nem normális ez a viselkedés! Ekkora gyereknek nem való horrorfilm.

Nyilvánvaló, hogy látta, mert ahhoz túl élethű a rajz, hogy csak hallotta volna a sztorit.

A kisgyerek pedig azért beszél róla állandóan és azért rajzolja, mert a maga módján így próbálja feldolgozni a traumát.


Nagyon szomorú, hogy ennyire elbagatelizálják a felnőttek! A szülő persze, hogy tagad, mert ő is tudja, hogy valamit elb.ott. De a pedagógusnak oda kell erre figyelnie!


Nem tudom, hogy hol küldi ezeket a híreket a fiadnak, de mentse el, és ketten álljatok oda az osztályfőnök elé! Téged nem tud olyan könnyen leszerelni, mint egy kisgyereket. Ha nem lép (nehogy plusz munkája legyen vele szegénykémnek), akkor mutassátok meg a családgondozónak. Ő tudja, hogy ilyenkor mi a következő lépés, és szükség esetén beszél a szülőkkel.

Valami gond lehet ott a családi háttérrel. Mikor és hogy néz horrort egy 10 éves? Késő este a tévében? Otthon​ egyedül? Nem tűnik fel a szülőknek? Nem 3 perc egy ilyen film.

2017. jún. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem ebben az a durva, hogy az anya ráír a te fiadra. (A képeket valamiért nem látom, de lehet az is durva).
2017. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sokat van egyedul.sulibol egyedul jar haza,es es este 6-7 ig egyedul van.

Volt mar,hogy az oszalytarsukat kessel kergette a teremben,hogy megoli....

Amugy eleg eroszakos,regebben osszejartunk,jatsziztunk.a kisebbik fiamat folyton fenyegette,es sokszor megindult fele a maga oriasi testevel.(50 kilo koruli gyerekrol beszelunk)

Anyja egyedul neveli,apja kulfoldon dolgozik.o anyuci szeme fenye.anyuka szemeben egy artatlan kisbarany.

Szerintem sem normalis ez ennyi idosen....akik szerint egy 10-11eves gyereknek jason filmet kell este nezni,az,hogy gondolja?

2017. jún. 14. 09:53
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem normális.

Ha az én gyerekemmel viselkedne így egy másik gyerek,nem ülnék nyugodtan a valagamon,hogy életkori sajátosság,szerintem igaza van a kérdezőnek.

2017. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi az a jasonos film?

A fiad barátkozik a gyerekkel?Vagy fél tőle? Nem túl bizalomgerjesztő rajz,az biztos.

2017. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!