Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyire lennének fenntartásai...

Mennyire lennének fenntartásaid egy olyan iskolával szemben ahol az igazgató az egyik tanárnővel közösült, és a gyerekek rájuk nyitottak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez még nem mutatja az oktatás és a figyelem minőségét, de tény, hogy elég felháborító.... Ha ilyen történik, akkor simán onnan indul a sztori, hogy a tanárnőnek protekciója van, bármit csinál.

Felelőtlenség az van. Miért nem otthon csinálják? Ja, gondolom van férj / feleség.

2017. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A környéken ez az egy iskola van. Nem szívesen járatnám ide a gyerekem, nem tudom erkölcsileg züllött helynek érzem. Főleg, hogy az a két személy ott dolgozik. Számomra ez nem azt mutatja,hogy a tanítást komolyan veszik ott. Azt sem értem ilyen emberek, hogy dolgozhatnak ott?
2017. jún. 23. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem mit keres még ott a tanár és az igazgató😕 szép példát mutatnak a diákoknak,mondhatom😕 én máshova vinniém a gyermeket ha meg lehetne oldani
2017. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
61%
Szégyen egy hely lehet ahol az ilyen megtörténhet. Biztos nem járatnám ilyen helyre a gyerekem. Az igazgató meg a tanárnő szégyellhetnék magukat.
2017. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. Nem értem a többi szülő hogy tűrheti, hogy ilyen emberek dolgozzanak ott akik a nemi életüket a gyerekek szeme láttára élik.
2017. jún. 23. 17:43
 6/9 anonim válasza:
56%
Mégis ki pontozott le? Aki lepontozott kívánom, hogy a a gyereke ilyen "elit" iskolába járjon.
2017. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinném, hogy ennek bármi köze van az oktatási színvonalhoz.
2017. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Execlor ***** válasza:
58%

Figyelj szerintem kérdezz meg/beszélgess pár másik tanáral aki értelmes, és nem valami Kádárista ősfanatikus hogy csak a saját intézményüket promózzák..

látatlanban nem lehet erről megítélni a tanítás színvonalát...

2017. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem mindegy, hogy zárt ajtók mögött az irodában csinálták, vagy az osztályteremben a padon. :-)

Őszintén szólva nem érdekelne. Ettől még lehertnek kiváló oktatók.

2017. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!